Відомості про сплату місцевих податків і зборів

ВІД ПЛАТНИКІВ КОБЕЛЯЧЧИНИ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ НАДІЙШЛО 60,2МЛН. ГРИВЕНЬ

За 8 місяців 2018 року платники податків Кобеляччини забезпечили до державного бюджету 60млн. 258 тисяч грн.

Серед основних джерел наповнення державної казни перше місце посідає податок на додану вартість, надходження якого складають майже 29млн.грн.

Також до державного бюджету надійшло майже 22 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, 2,2 млн. гривень податку на прибуток, 6,1млн. гривень військового збору, 613тис. рентних платежів та 149 тис. екологічного податку.

ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ КОБЕЛЯЧЧИНИ СПЛАТИЛИ 6,1 МЛН.ГРН. «ПАТРІОТИЧНОГО ЗБОРУ»

За січень-серпень 2018року завдяки платникам Кобеляччини надходження військового збору склали 10млн. 233тис.грн. Порівняно з минулим роком сплата зросла на 502 тис. грн., або на 8,9%.

Сплата військового збору – запорука сильної української армії, а отже, і надійно захищеного державного кордону та суверенітету нашої країни.

НА СОЦІАЛЬНІ ПОТРЕБИ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ КОБЕЛЯЧЧИНИ СПРЯМУВАЛИ МАЙЖЕ 61МЛН. ГРИВЕНЬ ЄСВ

За 8 місяців поточного року платники податків Кобеляччини перерахували до бюджету 60 млн. 741тис. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 10,5млн. грн. або майже на 21 відсоток перевищує показник минулого року.

Виконуючий обов’язки заступника начальника Кременчуцької ОДПІ – начальника Кобеляцького відділення Олександр Литвин зазначив, що серед пріоритетів роботи фіскальної служби й надалі залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ВНЕСКУ НА ЗАГАЛЬНООБОВ’ЯЗКОВЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРАХУВАННЯ

З 01 серпня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 15 травня 2018 року № 511 «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», яким затверджено нові форми звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ).

Враховуючи зазначене, звітність за новими формами буде подаватися платниками ЄСВ, починаючи з 01 вересня 2018 року, за звітні періоди – починаючи з серпня 2018 року. Інформацію розміщено на головній сторінці офіційного веб-порталу ДФС України за посиланням http://www.sfs.gov.ua/media-tsentr/novini/349089.html

З 11 ВЕРЕСНЯ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТКИ, ЗБОРИ ТА ПЛАТЕЖІ НЕОБХІДНО НА НОВІ РАХУНКИ

Державна казначейська служба України звернула увагу платників податків, органів ДФС України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень до бюджету, що з 02 липня 2018 року функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998).

З метою запобігання втрат бюджету Казначейством встановлено перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, протягом якого залишилися активними для зарахування податків, зборів, платежів, зокрема, рахунки, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві та будуть діяти до 11 вересня 2018 року (старі рахунки).

Звертаємо увагу, що граничний термін перехідного періоду функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів закінчується 10 вересня 2018 року.

З 11 вересня 2018 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись до бюджетів, а повертатимуться платникам як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, з метою уникнення недоїмки та податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів наголошуємо на необхідності сплати платниками податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО – 899998) у повному обсязі.

Реквізити діючих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на веб-сторінках Казначейства та Головних управлінь Казначейства в областях та м. Києві.

Інформацію розміщено на офіційному веб-сайті Державної казначейської служби України за посиланням http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/417623