Туризм

Версія для друкуВерсія для друку

ДО КОБЕЛЯК ПРИЇХАЛИ УЧАСНИКИ ВЕЛОПРОБІГУ «БАЧУ! МОЖУ! ДОПОМОЖУ!»

Сьогодні до нашого міста приїхали організатори й учасники IV Всеукраїнського велопробігу «Бачу! Можу! Допоможу!», який стартував чотири дні тому в Харкові, продовжився в Полтаві, сьогодні — Кобеляки, потім шлях проляже через Дніпро й Запоріжжя, а завершиться — на День Незалежності в Херсоні.

До цієї ініціативи долучилися 26 зрячих і незрячих велосипедистів із різних міст України: Івано-Франківська, Черкас, Києва, Харкова та Одеси. В дорозі вони проведуть близько двадцяти днів і здолають більше тисячі кілометрів.

Після опівдня учасники акції в супроводі працівників сектору реагування патрульної поліції Кобеляцького ВП проїжджають центральною вулицею нашого міста і зупиняються біля райдержадміністрації. Вже тут їх зустрічає голова РДА Таліма Шевченко. Після знайомства учасники велопробігу діляться своїми враженнями від подорожі.

Співорганізатор ініціативи Вікторія Лучка розповідає: «В Дніпрі ми плануємо встановити рекорд України за кількістю велосипедів-тандемів, які беруть участь у проекті. Попередні роки проїжджали різні дистанції, але вперше їдемо східними територіями України».

За словами учасників акції, велопробіг — це ініціатива, за допомогою якої незрячі люди мають можливість подорожувати велосипедами-тандемами нашою країною, проводити гарно час та спілкуватися з друзями. Таким чином, наше суспільство стає більш інклюзивним.

Насамкінець нашого знайомства ми пропонуємо учасникам велопробігу сфотографуватися на пам’ять. Вони люб’язно погоджуються, гуртуються і в один голос вигукують: «Давайте здивуємо Кобеляки: Бачу! Можу! Допоможу!».

Далі учасники акції нам повідомляють, що планують зупинитися в Кобеляках ще на один день, ознайомитися з місцевими краєвидами, відпочити на березі Ворскли та повеслувати на байдарках. А потім — знову в дорогу!

p.s. Поспілкувавшись з цими позитивними та повними життєвих сил людьми розумієш, що в цьому житті можливо все! Головне — щиро цього захотіти і вірити в себе та свої сили.

 

 

 

 

 

Наверх ↑