Сироватка Дмитро Вікторович

Версія для друкуВерсія для друку

СИРОВАТКА ДМИТРО ВІКТОРОВИЧ

 

Народився 20 січня 1981 року в м.Кобеляки Полтавської області. Громадянин України. Освіта вища, у 2003 році        закінчив Полтавський державний педагогічний університет ім.В.Г.Короленка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Історія», здобув кваліфікацію вчителя історії, у  2009 році - Інститут післядипломної освіти та дорадництва Полтавської державної аграрної академії за спеціальністю «Економіка підприємства», здобув кваліфікацію спеціаліста з економіки підприємства.

Трудову діяльність розпочав слюсарем 2 розряду аварійно-відбудовних робіт Кобеляцької дільниці каналізаційного господарства обласного підприємства «Полтававодоканал».

З 2004 по 2019 роки працював в органах місцевого самоврядування на посадах спеціаліста І категорії, провідного спеціаліста, головного спеціаліста відділу економіки та розвитку підприємницької діяльності , завідуючого відділом благоустрою виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради Полтавської області, заступника голови районного виконавчого комітету з питань будівництва та комунального господарства виконавчого комітету Ленінської районної у м.Полтаві ради, заступника голови ради з питань діяльності виконавчого органу виконавчого комітету Подільської районної у м.Полтаві ради. 

Позапартійний.

Розпорядженням Президента України від 30.01.2020 року №75/2020-рп призначений на посаду голови Кобеляцької районної державної адміністрації Полтавської області.

Одружений.

Наверх ↑