Сектор з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг

Начальник відділу: Ломаков Олександр Сергійович

Адреса: 39200, м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27,

Телефон/факс: 3-39-05

Ел.адреса: tsnap2014@ukr.net

Час прийому суб’єктів звернень у секторі здійснюється згідно графіка:

понеділок, середа – з 8.00 до 17.15;

вівторок, четвер – з 8.00 до 20.00;

п'ятниця, субота  - з 8.00 до 16.00;

без перерви на обід;

вихідний день – неділя.

Сектор з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації  – структурний підрозділ  Кобеляцької районної державної адміністрації, в якому надаються адміністративні послуги через адміністратора шляхом його взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг.

Основними завданнями Центру є:

-організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень;

-спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;

-забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора;

-забезпечення видачі документів дозвільного характеру та взаємодії між представниками місцевих дозвільних органів, що беруть участь у роботі сектору.

Перелік адміністративних послуг, які надаються через сектор,  визначається розпорядженням голови Кобеляцької районної державної адміністрації та включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України.