Оприлюднення проектів регуляторних актів

Версія для друкуВерсія для друку

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Кобеляцької районної державної адміністрації».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є відділ з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації.          

Метою прийняття розпорядження є створення зручних і сприятливих умов для отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання.

З проектом розпорядження голови районної державної адміністрації та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в відділі з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації та на веб-сайті Кобеляцької районної державної адміністрації в розділі «Регуляторна політика» (оприлюднення проектів регуляторних актів) - http://kobelyaki.adm-pl.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження голови райдержадміністрації та аналізу регуляторного впливу надсилати в письмовій формі протягом місяця з дня опублікування оголошення  в відділ з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації за адресою: м. Кобеляки, вул. Касьяна, 26 або електронною поштою:  kob_tsnap@adm-pl.gov.ua.

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

голови райдержадміністрації "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Кобеляцької районної державної адміністрації"

Аналіз регуляторного впливу 

до проекту розпорядження районної державної адміністрації "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Кобеляцької районної державної адміністрації"

Додаток  до аналізу регуляторного впливу


Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кобеляцького району».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта є сектор житлово – комунального  господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації.           .

Метою прийняття розпорядження є визначення підприємства для здійснення функцій  робочого органу при проведенні  конкурсу  по визначенню пасажирських перевізників  на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кобеляцького району.

З проектом розпорядження голови районної державної адміністрації та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися в секторі житлово – комунального  господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації та на веб-сайті Кобеляцької районної державної адміністрації в розділі «Регуляторна політика» (оприлюднення проектів регуляторних актів) - http://kobelyaki.adm-pl.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження голови райдержадміністрації та аналізу регуляторного впливу надсилати в письмовій формі протягом місяця з дня опублікування оголошення  в сектор житлово – комунального  господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації           за адресою: м. Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27 або електронною поштою ar-kob@adm-pl.gov.ua.

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

голови райдержадміністрації "Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства  (організації)  для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кобеляцького району 

Аналіз регуляторного впливу 

до проекту розпорядження районної державної адміністрації "Про затвердження Умов конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу по визначенню пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Кобеляцького району"

Додаток  до аналізу регуляторного впливу

 


Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» районна державна адміністрація повідомляє про оприлюднення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації : «Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг при Кобеляцькій районній державній адміністрації».

Метою прийняття розпорядження є забезпечення рівного захисту прав суб’єктів зверненнь, які звернулися за отриманням адміністративних послуг, ефективного функціонування Центру надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

З проектом розпорядження голови районної державної адміністрації можна ознайомитися в секторі з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації або на веб-сторінці Кобеляцької районної державної адміністрації в розділі «Регуляторна політика» (Проекти регуляторних розпоряджень) - http://kobelyaki.adm-pl.gov.ua.

Зауваження та пропозиції до проекту розпорядження голови райдержадміністрації надсилати в письмовій формі протягом місяця з дня опублікування оголошення  в сектор з питань організації діяльності центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації за адресою: м.Кобеляки, вул. Шевченка, 15/27 та в Державну службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва за адресою: 01011, м.Київ, вул. Арсенальна, 9, а також на електронною адресу: e-mail: inform@dkrp.gov.ua.

ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

голови райдержадміністрації "Про внесення змін до Положення про Центр надання адміністративних послуг  при Кобеляцькій районній державній адміністрації"


Відповідно  до  статті  9  Закону  України  «Про  засади  державної  регуляторної   політики    в  сфері   господарської  діяльності»   районна   державна  адміністрація    повідомляє   про  оприлюднення    проектів    розпоряджень   голови    районної   державної  адміністрації:  «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаються  Центром надання адміністративних послуг при Кобеляцькій районній державній адміністрації» та «Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг при Кобеляцькій районній державній адміністрації».

Метою прийняття розпоряджень  є створення зручних  і сприятливих умов під час отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання.

Зауваження  та  пропозиції до  проектів   розпоряджень  голови      райдержадміністрації  надсилати    в  письмовій  формі   до  09 серпня  2014  року в відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації   за адресою:  м. Кобеляки, вул. Шевченка,15/27, каб. №7 (електронна адреса: ekonomika_2010@mail.ru , телефон/факс 3-23-33 та Державну  службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва  за адресою: 01011,  м. Київ,  вул. Арсенальна, 9/11.

 ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови райдержадміністрації "Про затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг  при Кобеляцькій райдержадміністрації" та "Про затвердження переліку адміністративних послуг, що надаються Центром надання адміністративних послуг при Кобеляцькій районній державній адміністрації"


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

"Про затвердження Положення про центр надання адміністративних послуг при Кобеляцькій районній державній адміністрації"

Наверх ↑