КРОПИВКА ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

Версія для друкуВерсія для друку

КРОПИВКА ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

Народився 13 лютого 1975 року в м.Полтава. Громадянин України. Освіта вища, у 2002 році закінчив Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «Механізація сільського господарства», здобув кваліфікацію інженера-механіка.

З 1995 року працював спеціалістом І категорії, головним спеціалістом організаційного відділу, головою комітету з фізкультури та спорту, заступником голови райвиконкому-начальником управління з питань архітектури, будівництва та комунального господарства виконавчого комітету Октябрської районної у м.Полтаві ради Полтавської області, майстром по водінню автомобіля, помічником директора по АГЧ професійно-технічного училища №17, заступником голови Октябрської районної  у м.Полтаві ради, заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів виконавчого комітету Полтавської міської ради, начальником комунального підприємства «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради, заступником директора з експлуатації ТОВ «ДБК КВАНТ».

Позапартійний.

Розпорядженням голови Кобеляцької районної державної адміністрації від 20.03.2020 року №16-ос призначений на посаду першого заступника  голови Кобеляцької районної державної адміністрації Полтавської області.

Одружений. Має сина та дочку.

 

 

 

 

 

Наверх ↑