Анонси

Версія для друкуВерсія для друку

19 грудня 2019  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про проект програми економічного та соціального розвитку Кобеляцького району на 2020 рік.

2. Про розробку містобудівної документації на місцевому рівні.

3. Про затвердження плану роботи громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації на 2020 рік.


25 вересня 2019  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

На порядок денний виносяться питання:

1.Про затвердження двох моделей монетизації субсидій: безготівкової грошової форми і готівкової форми.

2. Про виконання районного бюджету Кобеляцького району за І півріччя 2019 року.

3. Про стан виконання районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2015-2019 роки та відповідних програм, прийнятих органами місцевого самоврядування.


03 липня 2019  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про надання послуг Кобеляцькою районної філією Полтавського обласного центру зайнятості протягом 2018 року. 

2. Про стан підготовки лікувально-профілактичних закладів району до запровадження пілотного проекту з реалізації державних гарантій медичного обслуговування.

3. Реалізація діючих державних та місцевих програм підтримки агропромислового комплексу.


28 березня 2019  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про затвердження плану роботи громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

2. Про затвердження Регламенту громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

3. Про затвердження Положення про громадську раду при Кобеляцькій райдержадміністрації.


26 вересня 2018  року о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний виносяться питання:

1.Проведення пенсійної реформи: основні механізми та прогнозовані наслідки. 

2.Про державні та місцеві Програми підтримки сільськогосподарського виробництва.

3.Розвиток туристичної галузі в Кобеляцькому районі.

4.Про стан виконання районної Програми забезпечення власним житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2016 – 2019 роки.


25 травня 2018  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про реалізацію завдань з підвищення якості та доступності медичних послуг на всіх рівнях.

2. Про організацію заходів акції «День довкілля». Роль громадськості в питанні благоустрою населених пунктів району.

3. Деякі питання реформування державної служби в органах виконавчої влади.

4. Про роботу Центру надання адміністративних послуг за 2017 рік.

5. Про роботу «Кобеляцького бюро правової допомоги» Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 


22 лютого 2018  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться розширене засідання громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

На порядок денний виноситься питання:

1. Публічний звіт голови Кобеляцької районної державної адміністрації за 2017 рік.


Геннадій Зубко окреслив завдання співпраці влади та громадянського суспільства

Зародження і справжній розвиток громадянського суспільства в Україні відбулися під час і після Революції Гідності. Самоорганізація, громадський опір, волонтерство, добробати відстояли Незалежність нашої країни.

За три роки інститути громадянського суспільства максимально активно долучились до формування нової державної політики та впровадження реформ в Україні. Про це на Національній конференції щодо розвитку громадянського суспільства в Україні повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

«Ми маємо чітко розуміти, що лідерство і відповідальність з’являється при свободі вибору. Саме цей головний термін закладався в Національній стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні до 2020 року, що була затверджена Указом Президента України Петром Порошенко і в щорічний План, на її виконання. Тепер ми маємо спільну з вами відповідальність за впровадження реформ в країні і перші спільні успіхи», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр підкреслив, що завдяки співпраці влади та громадянського суспільства були розпочаті реформи та ухвалені стратегічні документи та закони – в децентралізації, енергоефективності, пенсійній, медичній, освітній сферах, антикорупційні. «Нам дуже важливий налагоджений діалог з громадянським суспільством. Не тільки з профільними асоціаціями, а в першу чергу з громадськими об’єднаннями, які дають додаткову оцінку щодо реалізованих реформ і допомагають в їх впровадженні», - зазначив він.  

За його словами, у процесі роботи з громадянським суспільством з’являються нові лідери, які беруть на себе відповідальність і активно залучаються до роботи в місцевому самоврядуванні або державній службі.

«Перед громадянським суспільством і владою стоять спільні завдання в напрямку напрацювання законів, особливо це стосується закону про статут територіальних громад; максимальної участі громадянського суспільства у прийнятті рішень органами влади на місцях та місцевим самоврядуванням, в тому числі на рівні ОТГ; експертна практична допомога у розробці громадами стратегій розвитку та інфраструктурних проектів. Необхідною умовою є також інтегрування експертів у державну службу та подальше удосконалення і підсилення інституційної спроможності громадянського суспільства. Тож, ми сьогодні розраховуємо на максимальну допомогу громадянського суспільства у подальшому впровадженні реформ, стимулюванні змін і впливі на законодавство», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр навів приклад Німеччини, де 16% громадян країни залучені до різних громадських об'єднань і, які дуже активно приймають участь в підготовці законодавчої бази як для центральної влади, так і органів місцевого самоврядування і подальшій їх імплементації.  Без такої багатопланової діяльності громадських активістів знадобилися б 3,2 млн робочих місць і значне фінансове навантаження на державний бюджет.

Геннадій Зубко подякував Раді Європи, ОБСЄ, Фонду Відродження й іншим міжнародним партнерам за активне залучення до процесу роботи з громадянським суспільством, пошуку нових лідерів задля напрацювання діалогу не тільки між центральною владою і громадськими інституціями, а й з місцевим самоврядуванням.

 

Урядовий портал


26 грудня 2017  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1. Проблеми ринку праці та зайнятості населення

2. Формування та реалізація антикорупційної політики в Україні

3. Про стан виконання районної комплексної Програми профілактики правопорушень за 9 місяців 2017 року

4. Обговорення пропозицій до орієнтовного Плану роботи громадської ради на 2018 рік


28 вересня 2017  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1. Підсумки організації літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій

2. Інклюзія у шкільній освіті   

3. Про впровадження в районі Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

4. Про стан виконання Програми розвитку дорожнього господарства в Полтавській області за І півріччя 2017 року


30 червня 2017  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1.  Про впровадження концепції реформи охорони здоров’я

2. Соціальна підтримка дітей, які опинились в складних життєвих обставинах

3.Про створення опорних шкіл на території Кобеляцького району

4. Про стан виконання районної Комплексної  Програми соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями за І квартал 2017 року


04 квітня 2017  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1. Про затвердження плану роботи громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

2. Про затвердження Регламенту громадської ради при Кобеляцькій райдержадміністрації.

3. Про затвердження Положення про громадську раду при Кобеляцькій райдержадміністрації.


ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної  групи з підготовки установчих зборів  Громадської ради при Кобеляцькій  районній державній  адміністрації

         Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Кобеляцькій районній  державній адміністрації відбудуться 27 лютого 2017 року о 14.00 годині в залі засідань райдержадміністрації.

         Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

         Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання  брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадського суспільства.

         До складу громадської ради можуть бути  обрані представники  громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадського суспільства).

          До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

         Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства.

         До заяви додаються:

-         рішення керівника  інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

-          біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;

-         копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадського суспільства;

-         інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 17 лютого 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:

м.Кобеляки вул.Шевченка 15/27 кабінет №7(приміщення райдержадміністрації).

Склад інціативної групи


30 вересня  2016  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1. Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів району до нового навчального року.

2. Організація харчування дітей в загальноосвітніх навчальних та дошкільних закладах.

3. Про волонтерський рух в районі та допомогу військовослужбовцям в зоні АТО.

4. Про роботу Кобеляцького територіального центру соціального обслуговування населення щодо надання соціальних послуг різним категоріям населення в районі.

5. Про програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Кобеляцькому районі на 2016 рік.


26  травня  2016  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1. Про забезпечення учасників АТО земельними ділянками.

2. Про роботу Центру надання адміністративних послуг.

3.Про програму відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Кобеляцькому районі на 2016 рік.

4. Про залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток Кобеляцького району у 2016 році.

5. Захист прав дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


24  лютого  2016  року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1.   Про  цінову ситуацію в районі.

2. Про організацію  в районі перевезень автомобільним транспортом пільгових категорій населення.

3.   Про роботу з сім»ями, які опинилися в складних життєвих обставинах.

4.  Про проведену на території Кобеляцького району роботу щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

5. Про забезпечення територій Кобеляцького району містобудівною документацією місцевого рівня.

6. Про затвердження плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації на 2016 рік


Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Кобеляцькій районній  державній адміністрації відбудуться 25 лютого 2015 року  о 14.00 годині в залі засідань райдержадміністрації. 


18 березня 2014 року  о 10.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання "круглого столу" на тему: "Подолання корупції – спільне завдання  влади і громадськості" за участі представників районних служб, контролюючих та правоохоронних органів, місцевого самоврядування, громадської ради при райдержадміністрації,  політичних партій та інститутів громадянського суспільства, засобів масової інформації.


31 січня 2012 року о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації.

На порядок денний виносяться питання:

1. Про підсумки роботи Громадської ради при райдержадміністрації у 2011 році.

2. Про затвердження Плану роботи Громадської ради при  райдержадміністрації на 2012 рік.


19 лютого о 13.00 в залі засідань районного відділу освіти  відбудеться засідання «круглого столу» за участі представників інституту громадянського суспільства на тему: «Значення Акту проголошення  незалежності України та Декларації про державний суверенітет України для побудови  суверенної та незалежної держави».


14 березня 2012 року 0 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1. Про виконання бюджету району за 2011 рік.

2. Про пріоритетні напрямки розвитку району на 2012 рік.

3. Про зміни в земельному законодавстві.


24 травня 2012 року  о 13.00 в залі засідань районного відділу освіти  відбудеться  літературно-мистецька зустріч, присвячена  вшануванню пам»яті  гетьмана у вигнанні –Пилипа Орлика за участі представників районної влади, інституту громадянського суспільства,   місцевих літераторів,  обласної Асоціації  громадянського суспільства, Полтавського  Державного педагогічного університету, обласного об»єднання  імені Пилипа Орлика та інші.

27 червня 2012 року 0 12.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться  виїзне засідання Громадської ради при облдержадміністрації

28 червня 2012 року 0 10.00  в читальному залі  центральної районної бібліотеки відбудеться  засідання «круглого столу»  на тему:

Конституція України – надійний  гарант прав і Свобод людини.

20 листопада  2012 року  о 14.00 в залі засідань райдержадміністрації відбудеться засідання Громадської ради при райдержадміністрації

На порядок денний виносяться питання:

1.     Про Програму економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2013 рік

2.     Про Програму  розвитку інвестиційної діяльності в Кобеляцькому районі на 2013-2015 роки

3.     Про  Програму  розвитку малого підприємництва в Кобеляцькому районі на 2013-2014 роки

4.     Про Районну  Програму забезпечення власним житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2015 роки

5.     Різне.


25.12.2012

ПОВІДОМЛЕННЯ

ініціативної  групи з підготовки установчих зборів  громадської ради при  районній державній  адміністрації

 

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Кобеляцькій районній  державній адміністрації відбудуться 5 лютого 2013 року в залі засідань райдержадміністрації . Початок зборів об 14.00.

         Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

         Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання  брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадського суспільства.

         До складу громадської ради можуть бути  обрані представники  громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об»єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних  засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадського суспільства).

          До складу громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

         Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадського суспільства.

         До заяви додаються:

-          рішення керівника  інституту громадського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);

-           біографічна довідка делегованого представника інституту громадського суспільства;

-          Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадського суспільства;

-          Інформація про результати діяльності інституту громадського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 24 січня 2013 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Кобеляки вул.Шевченка 15/27 кабінет №7(приміщення райдержадміністрації).

 

Телефон для довідок 3-23-33 (Шевченко  Таміла В’ячеславівна – завідувач сектору з питань внутрішньої політики та зв»язків з громадськістю апарату райдержадміністрації, секретар ініціативної групи)

Наверх ↑