Актуально

Версія для друкуВерсія для друку

22.08.2014

ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ "ДЕЯКІ ПИТАННЯ РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИМИ ДОРОГАМИ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ"

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20.08.208 року № 1096 ( у редакції розпорядження Кабінету Міністрів України від 03.08.2011 року №739-р) пропонуємо для громадського обговорення проекту розпорядження "Деякі питання реформування системи державного управління автомобільними дорогами".

Зауваження та пропозиції надсилати до 28 серпня 2014 року на електронну адресу відділу житлово-комунального господарства,  інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації ar-kob@ukr.net або поштою: вул.Шевченка, 15/27, к.6. Відділ житлово-комунального господарства,інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури. Контактний телефон:3-23-33.

/sites/kobelyaki.adm-pl.gov.ua/files/upload/files_pdf/2014-08-01-03-46-15-zapiska-31.07.2014.doc

/sites/kobelyaki.adm-pl.gov.ua/files/upload/files_pdf/2014-08-01-03-46-38-tablitsya-31.07.2014.doc

/sites/kobelyaki.adm-pl.gov.ua/files/upload/files_pdf/2014-08-01-03-46-55-reformuvannya-31.07.2014.doc


12.05.2014

ОБГОВОРЮЄМО  ЗМІНИ ДО  ПРОЕКТУ ЗАКОНУ  УКРАЇНИ " ПРО ВНЕСЕННЯ  ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ  УКРАЇНИ (ЩОДО  ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ) "

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” пропонуємо для громадського обговорення  ЗМІНИ ДО  ПРОЕКТУ ЗАКОНУ  УКРАЇНИ "ПРО ВНЕСЕННЯ  ЗМІН ДО КОНСТИТУЦІЇ  УКРАЇНИ (ЩОДО  ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ ВЛАДИ) "

Зауваження та пропозиції надсилати до 12 червня  2014  року на електронну адресу сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації vn-polit@ukr.net або поштою на адресу: вул. Шевченка 15/27  к.7,  Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації. Контактний телефон: 3-23-33

/sites/kobelyaki.adm-pl.gov.ua/files/upload/files_pdf/12341.pdf


12.05.2014

ОБГОВОРЮЄМО  КОНЦЕПЦІЮ  РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ  ВЛАДИ В УКРАЇНІ

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” пропонуємо для громадського обговорення  КОНЦЕПЦІЮ  РЕФОРМУВАННЯ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ  ТА ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ  ОРГАНІЗАЦІЇ  ВЛАДИ В УКРАЇНІ 

Зауваження та пропозиції надсилати до 12 червня  2014  року на електронну адресу сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації електронною поштою: vn-polit@ukr.net або поштою на адресу: вул. Шевченка 15/27  к.7,  Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації. Контактний телефон: 3-23-33

/sites/kobelyaki.adm-pl.gov.ua/files/upload/files_pdf/rkmu_333_-_koncepciya_ref_ms-1.pdf


 

10.01.2014

"ОБГОВОРЮЄМО ПРОЕКТ  ПЛАНУ ЗАХОДІВ ЩОДО  РЕАЛІЗАЦІЇ У 2014 РОЦІ В КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ СТРАТЕГІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ  ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ"


25.11.2013

"Обговорюємо ПРОЕКТ ОРІЄНТОВНОГО ПЛАНУ проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами Кобеляцької РДА у 2014 році"


Відповідно  до  статті  9  Закону  України  «Про  засади  державної  регуляторної   політики    в  сфері   господарської  діяльності»   районна   державна  адміністрація    повідомляє   про  оприлюднення    проекту    розпорядження   голови    районної   державної  адміністрації  «Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Кобеляцької районної державної адміністрації».
Метою прийняття розпорядження  є створення зручних  і сприятливих умов під час отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання.
З проектом  розпорядження голови райдержадміністрації можна   ознайомитися    в  відділі  економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації.
Зауваження  та  пропозиції до  проекту   розпорядження  голови      райдержадміністрації  надсилати    в  письмовій  формі    протягом  місяця    з  дня опублікування оголошення в відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації   за адресою:  м. Кобеляки, вул. Шевченка,15/27  та Державну  службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва  за адресою:  01011,  м. Київ,  вул. Арсенальна, 9/11.
 
"Про затвердження Положення про Центр надання адміністративних послуг Кобеляцької районної державної адміністрації"

Відповідно  до  статті  9  Закону  України  «Про  засади  державної  регуляторної   політики    в  сфері   господарської  діяльності»   районна   державна  адміністрація     оприлюднює    проект    розпорядження   голови    районної   державної  адміністрації  «Про затвердження Переліку  адміністративних послуг, які надаватимуться Центром надання адміністративних послуг  Кобеляцької районної державної адміністрації».
Метою прийняття розпорядження  є створення зручних  і сприятливих умов під час отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання.
Зауваження  та  пропозиції до  проекту   розпорядження  голови      райдержадміністрації  надсилати    в  письмовій  формі    до  27.08.2013 року            в відділ економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації   за адресою:        м. Кобеляки, вул. Шевченка,15/27  та Державну  службу України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва  за адресою: 01011,  м. Київ,  вул. Арсенальна, 9/11.
 
"Про затвердження Переліку адміністративних послуг, що надаватимуться Центром надання адміністративних послуг Кобеляцької районної державної адміністрації"

 
"Про затвердження Переліку адміністративних послуг та Регламенту роботи
Центру надання адміністративних послуг Кобеляцької районної державної адміністрації"

 

ПРОЕКТ Концепції реформування місцевого самоврядування

та територіальної організації влади в Україні

 

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. N996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” пропонуємо для громадського обговорення проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Зауваження та пропозиції надсилати до 1 серпня  2013 року на електронну адресу сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації електронною поштою: vn-polit@ukr.net або письмово на адресу: вул.Шевченка 15/27, м.Кобеляки, 39200, сектору з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації ї. Контактний телефон: 3-23-33


 

Реформування державної служби України


 

Проекти нормативно-правових актів органів місцевого самоврядування


ПРОГРАМА економічного і соціального розвитку Кобеляцького району на 2014 рік

Наверх ↑