НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Версія для друкуВерсія для друку

НАВЧАННЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

5 грудня в залі засідань райдержадміністрації було проведено навчання державних службовців апарату, відділів, управлінь та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про порядок підготовки індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії “Б” або “В” та підготовку завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії „Б” або „В” на 2019 рік доповів Шипко Олександр Юрійович - начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Про основні положення Закону України «Про доступ до публічної інформації» проінформувала Клочко Наталія Владиславівна, головний спеціаліст відділу документообігу, контролю та розгляду звернень громадян апарату райдержадміністрації.

Про корупцію, як одну з найактуальніших соціальних проблем сучасності, ознайомив Сєргєєв Валерій Валентинович, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.

Сучасні вимоги до публічного службовця та цікаві аспекти психологічного аналізу діяльності службовця висвітлила Олєйнікова Віра Леонідівна, керівник апарату райдержадміністрації.

В ході навчання також розглянуто відповідні законодавчі акти та методичні рекомендації, наголошено на безумовному дотриманні виконавської дисципліни.

Наверх ↑