У КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ПРОЙШОВ СЕМІНАР ЗА УЧАСТІ ФЕРМЕРІВ З РІЗНИХ ОБЛАСТЕЙ УКРАЇНИ

21 серпня на базі насіннєвого господарства ПСПА «Урожай»,  СФГ «ГордійкоМ», СФГ «Тандем» та СФГ «Авангард» пройшов обласний семінар з питань розвитку галузі насінництва та розширення співпраці з фермерськими господарствами різних областей України. Це вже стає доброю традицією, адже в минулому році подібний семінар уже проводили на базі цих господарств.

ОГОЛОШЕННЯ

За інформацією районного відділу освіти Кобеляцької РДА, повідомляємо вас про те, що свято Першого дзвоника в закладах загальної середньої освіти Кобеляцького району відбудеться 2 вересня.

ЖНИВА-2019: В УКРАЇНІ РОЗПОЧАЛИ ЗБИРАННЯ ПІЗНІХ КУЛЬТУР

Цього тижня українські аграрії приступили до збирання пізніх культур – гречки, проса, соняшнику.

Зокрема, намолочено:

гречки – 1 тисячу тонн зерна з площі 1,0 тис. га або 2% до прогнозу (68 тис. га) при середній урожайності 12,9 ц/га;

проса – 19 тис. тонн зерна з площі 10 тис. га або 12% до прогнозу (90 тис. га) при середній урожайності 18,0 ц/га;

З КОЛЕГІЇ

19 серпня на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації  розглянуто два питання. Про  підсумки  економічного і соціального розвитку  та  виконання  бюджету району за І півріччя 2019 року доповідали завідувач сектору економічного  розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка,  начальник фінансового управління  райдержадміністрації Андрій Дацко.

В РАМКАХ ПІДГОТОВКИ ДО ВІДЗНАЧЕННЯ В РАЙОНІ ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

У виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Володимира Катишкова відбулася нарада з питань організації підготовки і відзначення 28-ї річниці Незалежності України.

РЕКРУТИНГ ВІД СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ: РЕАЛЬНІ ПЕРЕВАГИ ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ Останнім часом в нашій мові з’являється багато запозичених слів, які не тільки складні у вимові, а й не зрозумілі за значенням. Наприклад, «рекрутинг» і похідні від нього «рекрутер», «рекрутинговий». Ці поняття напряму пов’язані з пошуком і підбором персоналу. Але як розібратись роботодавцю в нюансах рекрутингових послуг, що пропонують численні агентства? І які переваги має рекрутинг від державної служби зайнятості?

З КЕРІВНИКАМИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ ОБГОВОРЕНО ПИТАННЯ НАПОВНЕННЯ РАЙОННОГО БЮДЖЕТУ З метою  наповнення районного бюджету,  легалізації заробітної плати та зайнятості населення, покращення платіжної дисципліни  серед суб’єктів господарювання, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації  Володимир Катишков  протягом 13-16 серпня 2019 року  провів нараду – пропуск з  сільськогосподарськими підприємствами та фермерськими господарствами району за участі голови районної ради Володимира  Кіш

ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У МАРКІВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, 15 серпня виконуючим обов’язки голови Кобеляцької райдержадміністрації Володимиром Катишковим відбувся виїзний прийом громадян у Марківській сільській раді.

НА ПОЛТАВЩИНІ ТРИВАЄ ОПЕРАЦІЯ «УРОЖАЙ — 2019» Як повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Полтавській області Жанна Кузнецова, із травня поточного року в області триває операція «Урожай-2019». Її мета – забезпечення повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями та громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходу.