БАТЬКИ ТА ДІТИ МОЖУТЬ ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОЗРОБКИ НАЦІОНАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ІЗ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ В ІНТЕРНЕТІ, ЗАПОВНИВШИ ОНЛАЙН-АНКЕТУ

В Офісі Президента України пропонують батькам і дітям долучитися до розробки Національної стратегії із захисту дітей в Інтернеті, взявши участь в онлайн-опитуванні.

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ МАЮТЬ ПРАВО НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ

Військовослужбовці та члени їх сімей мають право на забезпечення службовими житловими приміщеннями, що відповідають вимогам житлового законодавства.

ДОТРИМАННЯ ЗАКОНОДАВСТВА ПРО ПРАЦЮ НА КОНТРОЛІ Контроль за дотриманням законодавства щодо підвищення рівня  мінімальної заробітної  плати та її легалізація є одним із пріоритетних напрямів роботи Пенсійного фонду України.З метою виявлення працівників, які виконують свої обов’язки без офіційного оформлення трудових відносин зі своїм роботодавцем та у рамках співпраці з контролюючими органами, місцевими органами виконавчої влади та громадськими організаціями, Головним управлінням Пенсійного фонд

У РЕГІОНАХ УКРАЇНИ ПОЧНУТЬ ВІДКРИВАТИ ОФІСИ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ, – ДМИТРО КУЛЕБА

У регіонах України планується відкривати офіси євроінтеграції. Про це заявив на брифінгу Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

МІН`ЮСТ КОНСУЛЬТУЄ:  ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ДОГОВІР ДОВІЧНОГО УТРИМАННЯ?

Договір довічного утримання (догляду) - домовленість двох сторін, за якою одна сторона (відчужувач) передає у власність другій стороні (набувачеві) житловий будинок, квартиру або їх частину, інше нерухоме або рухоме майно, яке має значну цінність, взамін чого набувач зобов'язується забезпечувати відчужувача утриманням та (або) доглядом довічно.

БЕЗРОБІТНИХ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ ПОІНФОРМУВАЛИ ПРО ВІЛЬНІ ВАКАНСІЇ Вивчення трудових ресурсів на селі та заповнення пошукачами роботи кадрових анкет триває. Саме з цією метою продовжуються візити директора Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості по населених пунктах Кобеляцького району. Так, 11 жовтня 2019 року Хейлик Н.М. зустрілася з головою Григоро-Бригадирівської сільської ради Галаган Г.О. та  відвідала   с. Солошине та с.

ЗАХИСНИКИ МАЮТЬ ПРАВО НА БЕЗОПЛАТНЕ ОТРИМАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Учасники бойових дій мають право на першочергове відведення земельних ділянок для:

- Особистого селянського господарства - до 2 га.

- Ведення садівництва - до 0,12 га.

- Будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд:

у селах - до 0, 25 га,

селищах - до 0,15 га,

ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ: УКРАЇНА – НЕЗАЛЕЖНА, УНІТАРНА Й ДЕМОКРАТИЧНА ДЕРЖАВА, А ХТО НЕ ЗГОДЕН З ЦИМ – МАТИМЕ СПРАВУ З НАШИМИ ЗАХИСНИКАМИ

Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки у Донецьку область відвідав штаб Операції об’єднаних сил, де привітав усіх воїнів з Днем захисника України.

Виступаючи перед військовослужбовцями, Президент зазначив, що сьогоднішнє свято є справді великим днем для України.

ЮНИХ ПОЛТАВЦІВ ЗАПРОШУЮТЬ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ СВОЇ ТАЛАНТИ НА «ПЕРЛИНА FEST»

Українська асоціація районних та обласних рад долучилася до роботи з підготовки IX Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest», який відбудеться у Києві 9 листопада у Колонній залі Київської міської державної адміністрації.