В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ВЛАСНИЙ ПРЕПАРАТ ПРОТИ КОРОНАВІРУСУ: ЩО ПОКАЗАЛИ ВИПРОБУВАННЯ Український фармвиробник представив перші результати дослідження українських препаратів для зняття симптомів при зараженні коронавірусною інфекцією. Це препарати “Квертин” і “Корвітин” на основі кверцетину (фенольні сполуки рослин, містяться, наприклад, в гречці). Ці препарати хочуть включити до протоколу лікування Covid-19. Після препаратів пацієнти відчули себе краще, розповіли на пресконференції координатори дослідження.

ВИБІР ОЧЕВИДНИЙ. І ВІН – ЗА ВАМИ!

Минуло майже півроку відтоді, як ми зіштовхнулися з епідемією коронавірусу. Карантинні заходи змусили нас на деякий час обмежити себе у повсякденних звичках – навіть відвідання парку чи візит у гості до рідних та друзів виявилися під забороною. З часом карантин послабили, а разом з цим розслабилися і більшість українців. Значна частина людей послаблення сприйняла як скасування всіх правил безпеки та обмежень.

З АПАРАТНОЇ

03 серпня на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто два питання. Про охоплення сімейними формами виховання  дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування доповідала  начальник  служби у справах дітей райдержадміністрації Надія Коваленко.

“COURSERA РОЗШИРЮЄ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПОШУКУ РОБОТИ”

Саме з цих слів  розпочався вебінар в Кобеляцькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості 31 липня 2020 року на тему: “Безкоштовне навчання безробітних громадян на курсах освітньої Інтернет-платформи COURSERA”.

ПОКИ ВЧЕНІ ШУКАЮТЬ ЛІКИ ВІД COVID-19, ВАЖЛИВИМИ ЛИШАЮТЬСЯ ПРЕВЕНТИВНІ ЗАХОДИ – ДОТРИМАННЯ ДИСТАНЦІЇ ТА НОСІННЯ МАСОК  Щодня в Україні та світі фіксуються нові випадки зараження короновірусом. Станом на кінець липня у світі підтверджено понад 17 млн заражень, з них майже 69 тис. в Україні. Медики наголошують, що вірус вражає практично всі органи та системи і, на жаль, поки немає дієвих методів лікування COVID-19.

4 ТА 5 КЛАС ПОЖЕЖНОЇ НЕБЕЗПЕКИ МОЖЕ ПРОТРИМАТИСЯ ВЕСЬ СЕРПЕНЬ  У частині районів Полтавщини 5 клас пожежної небезпеки, це означає, що зараз у лісових масивах, лісопаркових зонах, степах та на відкритих територіях, які прилеглі до приватних та багатоквартирних житлових будинків, забороняється розведення відкритого вогню. У північно-західних районах – 4 клас.

НАВЧАЛЬНИЙ РІК ПО ВСІЙ ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ВЧАСНО Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася всеукраїнська селекторна нарада з керівниками областей. Серед питань, які обговорювалися, – організація навчального року 2020/2021 в умовах адаптивного карантину, забезпечення закладів освіти підручниками та використання коштів субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам.

АДАПТИВНИЙ КАРАНТИН МОЖЕ СТАТИ БІЛЬШ ДІЄВИМ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ІНФЕКЦІЇ – НАРАДА ПІД ГОЛОВУВАННЯМ ПРЕЗИДЕНТА  Адаптивний карантин може стати більш дієвим для контролю поширення коронавірусної інфекції в країні. Про це повідомили під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

COVID-19: КАРАНТИННІ ВИМОГИ НІХТО НЕ СКАСОВУВАВ  Шановні мешканці Полтавщини!  Сьогодні велике занепокоєння викликає те, що полтавці нехтують заходами безпеки. Нагадуємо, коронавірусна інфекція нікуди не зникла. І ось невтішний результат: за останню добу, з 29 на 30 липня, в області зареєстровано 17 лабораторно підтверджених випадків захворювань, за останній тиждень – 60.  З початку пандемії на Полтавщині на COVID-19 захворіла 431 людина. Незважаючи на зусилля медиків, 15 людей померли.