ПРОГРАМА МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ ЗАПРАЦЮЄ У ПОВНОМУ ОБСЯЗІ З 1 КВІТНЯ 2020 РОКУ

У 2020 році на виконання Закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» Програма медичних гарантій запрацює в повному обсязі. Національна служба здоров'я України (далі – НСЗУ) буде закуповувати медичні послуги у медичних закладів усіх рівнів надання медичної допомоги, а оплачувати їх за договором.

ДЕРЖАВА ЗНАТИМЕ ПРО ЯКІСТЬ ІНТЕРНЕТУ В УСІХ СОЦІАЛЬНИХ ОБ’ЄКТАХ, - ОЛЕКСІЙ ГОНЧАРУК

Держава знатиме про всі «білі плями» на так званій «цифровій карті» України вже до кінця цього року. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

КОНСУЛЬТАНТ РОБОТОДАВЦЯ: ВАШ ПОМІЧНИК НА РИНКУ ПРАЦІ!

Державна служба зайнятості сьогодні діє на відкритому ринку праці, який висуває високі вимоги до учасників. Щоб конкурувати з численними приватними агентствами, Службі необхідно мати суттєві переваги і не лише безоплатність послуг, а клієнторієнтованість, швидкість і зручність обслуговування, доступність і різноплановість сервісів.

«НАШЕ ЗАВДАННЯ – ЗАБЕЗПЕЧИТИ РАЙОНИ НАЛЕЖНОЮ СИСТЕМОЮ ОПОВІЩЕННЯ», – ОЛЕГ СИНЄГУБОВ

Три нові системи оповіщення встановили в Полтаві на дахах облдержадміністрації та Управління цивільного захисту ОДА. Сигнал до системи надходитиме бездротовою мережею.

В ОБЛАСТІ НЕ ВИСТАЧАЄ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ПІДТРИМКИ БІЗНЕСУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗРАЗКА, – ІННА ІЩЕНКО За рейтингом соціально-економічного розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Полтавщина посідає 4 місце серед областей за кількістю середніх підприємств на 10 тисяч населення. А от за кількістю малих підприємств область – на 14 місці.

З АПАРАТНОЇ

9 грудня на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто два питання.  Про підсумки проведення чергового призову громадян на строкову військову службу  восени 2019 року доповідав заступник районного військового  комісара Кобеляцького районного військового комісаріату В.Кгаєвський.

ЩОРІЧНА ВІДПУСТКА ДЛЯ СУМІСНИКІВ

Законодавство не обмежує громадян у кількості місць роботи. Праця у вільний від основної роботи час на умовах трудового договору на іншому або тому ж самому підприємстві вважається сумісництвом. Працівники, які працюють за сумісництвом, мають таке ж право на щорічну оплачувану відпустку, що й працівники за основним місцем роботи.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ І ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це свято об’єднує людей з активною життєвою позицією, лідерів територіальних громад, чудових організаторів, що в наш нелегкий час, не дивлячись на труднощі, переймаються проблемами людей.

ШАНОВНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ, ВЕТЕРАНИ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Вітаю вас із професійним святом!

Сучасне військо – це вагома заслуга наших співвітчизників, справжніх патріотів, які щоденно роблять свій внесок у розбудову боєздатної української армії.