ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ЖИТЕЛІВ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ДО ЖИТЕЛІВ КОБЕЛЯЦЬКОГО РАЙОНУ

Шановні мешканці Кобеляцького району!

Повідомляю, що з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID – 19 на території  Кобеляцького району,  районна державна адміністрація вживає всі необхідні обмежувально-профілактичні заходи.

Проведено 3 засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Кобеляцького району Полтавської області по питанню  введення режиму обмеження  щодо запобігання поширенню на території  Кобеляцького району  коронавірусу COVID – 19.

Прошу вибачення за тимчасові незручності, але необхідним кроком є обмеження відвідування закладів освіти її здобувачами, публічні масові заходи, припинення роботи суб’єктів господарювання, які передбачають приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), інших закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, провадження банківської та страхової, а також торговельної діяльності та діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень, за умови забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

Залишаємо лікарні, аптеки, продуктові магазини, банки, АЗС, поштові відділення.

У разі виявлення хворого на коронавірус COVID – 19 в районі розроблений чіткий алгоритм дій всіх причетних служб. В лікарняних закладах  сформований матеріальний резерв засобів індивідуального захисту, дезінфікуючих та лікарських засобів, який постійно збільшується за рахунок районного бюджету та резервного фонду. Також значну допомогу надають представники бізнесу.

Звертаюся до всіх жителів району! Розірвати коло соціальної тривоги! Всі заходи здійснюються лише на випередження та з метою недопущення подібної ситуації. Наразі в Полтавській області не зафіксовано жодного підтвердженого випадку захворювання на коронавірус. І якщо всі ми будемо свідомо дотримуватися правил особистої гігієни та максимальної самоізоляції - це допоможе уникнути ситуації, яка склалася в Китаї та Італії.

Бажаю всім здоров’я!

Голова районної