#ЖИВУЗДОРОВО: АКТИВНИХ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ВИКЛАДАТИ У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK ІСТОРІЇ ПРО СВОЇ ЗДОРОВІ ЗВИЧКИ

Версія для друкуВерсія для друку

#ЖИВУЗДОРОВО: АКТИВНИХ МЕШКАНЦІВ ОБЛАСТІ ЗАПРОШУЮТЬ ВИКЛАДАТИ У СОЦМЕРЕЖІ FACEBOOK ІСТОРІЇ ПРО СВОЇ ЗДОРОВІ ЗВИЧКИ

З першого вересня і до кінця року консультанти проекту зі створення системи громадського здоров’я Полтавської області шукатимуть і прийматимуть на розгляд історії від мешканців Полтавщини про корисні звички і як ці звички поліпшують їх життя.

«Давайте починати осінь цікаво і здорово. Як правило, ми знаємо, що ми зробили шкідливого і чим наш спосіб життя нездоровий. Власне, медична спільнота теж знає про основні проблеми зі здоров’ям мешканців регіону. Але зараз існує «мода на здоров’я», і це чудово. Численні спортивні клуби, здається, далеко не порожні, телешоу з відповідною тематикою тримають стабільні рейтинги. У нас влаштовують бігові марафони, фестивалі із зонами, присвяченими здоров’ю. Багато хто замислюється над якістю їжі. Все це важливо і набагато цікавіше, ніж просто констатація проблеми. Хтось просто відмовився від надмірного споживання цукру, а хтось заради експерименту почав зсипати у банку кожну не покладену (або зайву) в чай чи каву ложку цукру. Результат через місяць здивував. Тому історія може бути про що завгодно, головне – як це пішло на користь», – пояснює Ольга Цвігуненко, консультант проекту з реалізації компоненту розвитку регіональних систем громадського здоров’я у рамках гранту Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом і малярією «Прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції шляхом надання універсального доступу до своєчасної та якісної діагностики та лікування туберкульозу, розширення доказово обґрунтованої профілактики, діагностики та лікування ВІЛ-інфекції, створення життєздатних та стабільних систем охорони здоров’я».

Свою розповідь потрібно викладати у загальний доступ із хештегом #живуздорово. Додаткову перевагу мають публікації з фото або креативними ілюстраціями. Кращі історії будуть опубліковані у дайджесті громадського здоров’я, на сторінці Полтавського обласного Центру здоров’я (https://www.facebook.com/ocz.poltava/) (під публікації, окрім хештегу, можна також тегати сторінку закладу) та запропоновані для поширення у регіональних ЗМІ. Найцікавіші історії, які, зокрема, наберуть найбільше уподобань, будуть відзначені під Новий рік. Переможців чекають сюрпризи.

Прес-центр Департаменту охорони

здоров’я облдержадміністрації

 

 

Наверх ↑