111

ЖИТЕЛІ МІСТА КОБЕЛЯКИ ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ УЧАСНИКА АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ВІТАЛІЯ САЛОГУБА

ЖИТЕЛІ МІСТА КОБЕЛЯКИ  ПРОВЕЛИ В ОСТАННЮ ПУТЬ  УЧАСНИКА АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ВІТАЛІЯ САЛОГУБА15 травня жителі міста Кобеляки  провели в останню путь 32-річного учасника антитерористичної операції Віталія Салогуба.

Віталій Андрійович Салогуб народився 24 липня 1982 року, житель міста Кобеляки. Був мобілізований у квітні 2014 року до військової частини А1302 в смт. Черкаське Дніпропетровської області. Після проходження військової навчальної підготовки був переведений на службу в зону АТО, де служив стрільцем у складі військового батальйону, що дислокувався в с.Піски, поблизу Донецька. Під час проходження військової служби Віталій почав тяжко хворіти, з листопада 2014 року постійно лікувався. Демобілізований в кінці березня 2015 року.

Останнім часом перебував на стаціонарному лікуванні у Кобеляцькій центральній районній лікарні. Помер від тромбозу легеневої артерії. Без годувальника залишилися дружина і двоє малолітніх дітей.

Віталія поховали з усіма військовими почестями. У ході жалобного мітингу учасники церемонії прощання вигукували гасла «Герою Віталію - Слава», «Слава Україні – Героям Слава!» та «Герої не вмирають». Слова співчуття родичам загиблого висловили голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Василь Мирошнеченко, міський голова Олександр Ісип. Всі, хто прийшов попрощатися з Віталієм, не стримували емоцій, плакали і жінки, і чоловіки.

Співчуваємо рідним і близьким Віталія Салогуба. Вічна пам’ять Герою.