ЖИТЕЛІ МАРКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРИЄДНАННЯ ДО БУТЕНКІВСЬКОЇ ОТГ

6 листопада відбулась сходка жителів села Свічкареве, Марківської сільської ради. Участь у зібранні взяли голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова Бутенківської сільської ради Микола Скрильник, начальник районного відділу освіти Наталія Коваль та заступник головного лікаря Кобеляцького центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Джевела.

Основне питання, яке хвилювало жителів сільської ради — це проведення в Україні територіальної реформи та приєднання Марківської сільської ради до Бутенківської об’єднаної територіальної громади. Участь в обговоренні взяли близько п’ятдесяти людей.

У своєму виступі перед присутніми Таміла Шевченко наголосила на перевагах добровільного об’єднання громад та додала, що децентралізація є ключовою реформою Уряду і процес об’єднання є незворотнім.

— Це не простий крок, в основу якого закладено систему економічної мотивації та ініціативу самих громад до об'єднання та розвитку, — сказала вона.

Також голова райдержадміністрації навела приклади успішних здобутків Бутенківської сільської ради за період існування її в статусі об’єднаної територіальної громади. І таких прикладів було чимало.

Зрештою, більшість жителів підтримали ідею приєднання до Бутенківської громади та прийняли рішення звернутися до депутатів сільської ради, аби вони розглянули це питання під час чергової сесії.