ЖИТЕЛІ МАРКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРИЄДНАННЯ ДО БУТЕНКІВСЬКОЇ ОТГ

Версія для друкуВерсія для друку

ЖИТЕЛІ МАРКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ ПРИЄДНАННЯ ДО БУТЕНКІВСЬКОЇ ОТГ

6 листопада відбулась сходка жителів села Свічкареве, Марківської сільської ради. Участь у зібранні взяли голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова Бутенківської сільської ради Микола Скрильник, начальник районного відділу освіти Наталія Коваль та заступник головного лікаря Кобеляцького центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Джевела.

Основне питання, яке хвилювало жителів сільської ради — це проведення в Україні територіальної реформи та приєднання Марківської сільської ради до Бутенківської об’єднаної територіальної громади. Участь в обговоренні взяли близько п’ятдесяти людей.

У своєму виступі перед присутніми Таміла Шевченко наголосила на перевагах добровільного об’єднання громад та додала, що децентралізація є ключовою реформою Уряду і процес об’єднання є незворотнім.

 — Це не простий крок, в основу якого закладено систему економічної мотивації та ініціативу самих громад до об'єднання та розвитку, — сказала вона.

Також голова райдержадміністрації навела приклади успішних здобутків Бутенківської сільської ради за період існування її в статусі об’єднаної територіальної громади. І таких прикладів було чимало.

Зрештою, більшість жителів підтримали ідею приєднання до Бутенківської громади та прийняли рішення звернутися до депутатів сільської ради, аби вони розглянули це питання під час чергової сесії.

 

Наверх ↑