«ЗАВДАННЯ НА ОСІННІЙ ПРИЗОВ НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ДО ЗСУ — 23 ПРИЗОВНИКА» 9 серпня відбулась оперативно-розпорядча нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації. На порядок денний були винесені питання про підготовку до чергового призову громадян району на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань восени 2017 року та про хід призову на військову службу за контрактом у ІІІ кварталі 2017 року. На ці питання інформував військовий комісар Кобеляцького районного військового комісаріату Сергій Ніколаєнко.

Зокрема, він доповів, що станом на 9 серпня 2017 року на службу до  Національної гвардії України зараховано 3-х призовників. На військову службу за контрактом — також 3, що складає 100 відсотків плану.

— Співпраця з військово-лікарською комісією налагоджена, зауважень немає. Завдання на осінній призов 2017 року на строкову військову службу до Збройних Сил України — 23 призовника, — повідомив Сергій Миколайович.

В свою чергу, завідувач поліклінічним відділенням Кобеляцької ЦРЛ Валерій Коробейник доповів, що військово-лікарська комісія для проведення медичного обстеження призовників забезпечена необхідною кількістю працівників, медичними препаратами, господарським майном та автомобільним транспортом. Зауважень щодо неякісного та несвоєчасного проведення медичного обстеження призовників району позаштатною постійно діючою військово-лікарською комісією не надходило.