ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ КООРДИНАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОЇ РАДИ З ПРАВОВОЇ ОСВІТИ НАСЕЛЕННЯ

9 липня 2018 року першим  заступником голови райдержадміністрації Шевцовою  Ж.О. проведено засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

На засіданні розглянуто актуальні питання  про національно – патріотичне виховання дітей та молоді як основу формування громадянської самосвідомості, про реалізацію загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» на території Кобеляцького району. Діяльність районної бібліотеки  в рамках цього проекту, про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 20.09.2017 № 325 «Про План заходів щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя громадян на 2017-2020 роки».

Першим заступником голови райдержадміністрації наголошено на продовжені вжиття правоосвітницьких заходів щодо національно – патріотичного виховання дітей та молоді, підвищення правового рівня знань громадян та зосереджено увагу на необхідності забезпечення бібліотек району комп’ютерною технікою, підключеною до мережі Інтернет.