ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ В рамках проведення Всеукраїнської Декади зайнятості  для людей з обмеженими фізичними можливостями, 30 листопада 2017 року відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови Кобеляцької районної державної адміністрації Шевцової Жанни Олександрівни за участю заступника директора  Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Воронової Людмили Леонідівни та членів координаційного комітену.

На засіданні координаційного комітету основна увага приділялася розгляду  питання  щодо пошуку шляхів ефективної трудової адаптації, запобігання розвитку безробіття та забезпечення соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостям.

Після заслуховування виступів присутніх членів координаційного комітету, Шевцова Ж.О. наголосила на необхідності координації зусиль органів виконавчої влади, служби зайнятості, роботодавців та профспілок щодо сприяння працевлаштування та пошуку шляхів підвищення рівня працевлаштування осіб з обмеженими фізичними можливостям.