ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ПОКЛИК ДУШІ»

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ «ПОКЛИК ДУШІ»

Чергове засідання Клубу «Поклик душі» в Кобеляцькій районні філії Полтавського обласного центру зайнятості було приурочене до Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства по відношенню до жінок. Про шляхи протидії насильству говорили під час засідання клубу 29 листопада 2018 року з директором Кобеляцького бюро правової допомоги Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Бобрищевою Ілоною Русланівною.

На початку засідання директор Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Хейлик Н.М. привітала нових учасниць клубу. Наталія Миколаївна відмітила досягнення успішних і активних 9-ти учасниць клубу, які зараз працевлаштовані.

Потім Ілона Русланівна розповіла про важливість усвідомлення того, що насилля проти жінок – це не міф, а реальна проблема. Тому завдання суспільства – зберегти образ жінки – розумної, успішної та впевненої у собі красуні. Під час заходу, були розглянуті положення Закону “Про запобігання та протидію домашньому насильству”, зокрема було роз’яснено: нові терміни які введені цим Законом; на яких осіб поширюється дія Закону; введення спеціальних заходів протидії домашньому насильству; наголошено на збільшенні відповідальності за вчинення домашнього насильства та вказано, що відповідальність за насильство буде криміналізована.

Творчим і пізнавальним завданням для аудиторії було проведення психологічних тестів з «кокології», спрямованих на розкриття внутрішнього потенціалу, які провели  фахівці Кобеляцької районної філії.

Приємним підсумком засідання були слова вдячності Безкібальної Лесі, яка переглянула своє відношення до попереднього професійного досвіду завдяки тренінгам, які проводили запрошені гості Клубу.