ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

ЗАПРОШУЄМО НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ ЗА КОНТРАКТОМ

У час, коли на сході нашої країни тривають бойові дії і противник не залишає злочинних намірів по нарощуванню ескалації збройного конфлікту по відношенню до нашої держави, ми закликаємо всіх громадян усвідомити реальні загрози.

Шановні військовозобов'язані, враховуючи ваш бойовий досвід та військову спеціальність, ми розраховуємо на вас і пропонуємо військову службу за контрактом у 72 окремій механізованій бригаді м. Біла Церква Київської області.

З 2014 року бригада брала участь у війні на сході України у складі сил Антитерористичної операції. Бойовий шлях з'єднання розпочався 8 березня 2014 року, коли військова частина була піднята по тривозі. І вже наприкінці березня окремі підрозділи утримували оборону біля м. Маріуполь та м. Волноваха на Донеччині. Підрозділи бригади влітку 2014 року вели важкі бої на російсько-українському кордоні, у Приазов'ї, а взимку 2016 - під Авдіївкою у промзоні. У серпні 2017 року бригада дістала почесну назву на честь військового формування часів УНР - Чорних запорожців.

Просимо Вас в найкоротші терміни прибути на співбесіду щодо проходження військової служби за контрактом в 72 окремій механізованій бригаді м. Біла Церква Київської області до Кобеляцького РВК за адресою: вул. О. Гончара 51.

Контактні телефони: 3-10-60, 099-608-83-28

З повагою,