З ЖИТЕЛЯМИ ГРИГОРО-БРИГАДИРІВКИ ОБГОВОРИЛИ ПЕРЕВАГИ ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

5 липня заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков провів особистий прийом громадян у Григоро-Бригадирівській сільській раді, в ході якого заявниками було порушено питання аграрної політики і земельних відносин, ремонту доріг та проведення виплат внутрішньо переміщеним особам.

Також з жителями громади обговорено питання добровільного об’єднання територіальних громад. Завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка  поінформував про переваги та нові можливості об’єднаних громад, а також навів критерії, з урахуванням яких має відбуватися формування спроможних територіальних громад. При об’єднанні мають бути враховані чотири  основні фактори: економічна спроможність, доступність послуг, наявність матеріальної бази і кадрове забезпечення.