З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці, учасники бойових дій, ветерани! Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України.

Відзначаючи це свято, ми глибоко шануємо всіх, хто боронив і продовжує боронити честь та свободу рідної землі, хто зміцнює обороноздатність країни, підвищує безпеку та авторитет нашої держави.  Саме від вас залежить наш спокій, мирне та вільне майбутнє. Це свято мужніх і сильних військових, які, ризикуючи собою, стоять на варті миру, захищають національну безпеку і наші життя. І за це вам велика подяка!

У цей святковий день хочемо побажати мирного неба над головою, підтримки бойових товаришів і рідних, злагоди та віри у щасливе майбутнє нашої країни!

Нехай щира любов до України надихає вас на нові звершення у благородній справі військової служби, а мужність та сила допомагають долати будь-які перешкоди. Зичимо вам здоров’я, сил,  миру, добра та незламної волі.

З повагою,

голова Кобеляцької                                                                                                                                                  голова Кобеляцької

райдержадміністрації                                                                                                                                              районної ради

Таміла Шевченко                                                                                                                                                      Володимир Кішінський