З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Шановні земляки, прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом — Днем Конституції України! 28 червня ми відзначаємо ухвалення основного Закону нашої держави.

Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність та сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим: життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. Непохитне дотримання основних засад Конституції гарантує нам гідне сьогодення та майбутнє.

Давайте докладемо всіх зусиль для побудови потужної та заможної держави на демократичних і правових засадах. Нехай цей святковий день принесе у ваші оселі радість, родинний затишок та добробут. Зі святом вас, дорогі земляки! З Днем Конституції України!

Голова Кобеляцької райдержадміністрації

Таміла Шевченко