З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ 5 листопада  на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто  два питання.З першого питання  «Про стан виконання  заходів з імунопрофілактики  та захисту населення  району  від інфекційних хвороб»  доповідали  заступник головного лікаря  комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький Центр первинної медико-санітарної  допомоги» Кобеляцької районної ради Наталія Джевела та   головний лікар  Кобеляцької центральної  районної  лікарні Володимир Казирод.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, перший заступник голови райдержадміністрації  Жанна Шевцова  рекомендувала  активізувати роботу  щодо охоплення дитячого населення району проведенням туберкулінодіагностики (проби Манту) з метою  раннього виявлення туберкульозу, доручила проводити моніторинг забезпечення  медичними препаратами  для  невідкладної  допомоги  хворим  на  грип   та ГРВІ та   своєчасне  поповнення  їх резерву, рекомендувала вирішити питання  заміни  холодильного обладнання  з терміном експлуатації більше 20-ти років у кабінетах  щеплень  амбулаторій загальної практики  сімейної медицини, в тому числі, в Шенгурівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

З другого питання «Про хід виконання  розпорядження голови облдержадміністрації від 23.12.2015 № 645 «Про затвердження  Плану заходів щодо створення  в області  безбар’єрного життєвого середовища для людей  з інвалідністю та інших  маломобільних груп населення на 2016-2020 роки» доповідала завідувач сектору  житлово-комунального господарства,  інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури – головний  архітектор району райдержадміністрації Наталія Фещенко.

Підсумовуючи розгляд  питання, Жанна Шевцова  доручила провести нараду з головами місцевих рад за участю першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови  райдержадміністрації  з питання   будівництва  пандусів до  адміністративних будівель та об’єктів соціальної сфери,  приведення їх  у відповідність до будівельних  норм.