З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

10 лютого голова райдержадміністрації Дмитро Сироватка провів  щотижневу нараду, на якій розглянуто два питання.  Про хід проходження  опалювального сезону на об’єктах соціальної сфери Кобеляцького району доповідала   завідувач сектору  житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури,  енергетики та захисту довкілля – головний архітектор району райдержадміністрації Наталія Фещенко.

Про організацію роботи в районі  щодо забезпечення технічними  та іншими  засобами  реабілітації  осіб з інвалідністю  та дітей з інвалідністю доповідали начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Зоя Петренко  та  директор Кобеляцького  районного територіального  центру соціального  обслуговування  (надання соціальних послуг) Валентина Кинько.

В ході  наради  обговорено  питання використання енергозберігаючих технологій  у  закладах освіти у 2020 році,  забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, в тому числі поповнення   пункту прокату територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) новими  засобами реабілітації,   отримання громадянами  послуг у районному територіальному центрі  соціального  обслуговування .

По закінченню наради начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Коваль повідомила про призупинення навчального процесу  в Світлогірській ЗОШ терміном на один  тиждень,  завідувач  сектору з питань  оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Олександр Лисенко інформував про ускладнення погодних умов 10.02.2020.

Підбиваючи підсумки наради, голова райдержадміністрації Дмитро Сироватка  наголосив на активізації готовності до  роботи  в складних погодних умовах комунальних та інших служб району, дав відповідні доручення.