З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

03 лютого на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто  два питання.

Про виконання Закону України «Про Державний реєстр виборців» за 2019 рік доповідала начальник  відділу ведення Державного реєстру  виборців апарату райдержадміністрації Лариса Радченко.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Чорбівській сільській раді  за 2019 рік  в порівнянні з 2018 роком відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування” доповідала Чорбівський сільський голова Любов Васюта.

Підбиваючи підсумки, виконуючий обов»язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков наголосив на необхідності активізації роботи із  органами місцевого самоврядування  щодо подання відомостей про  виборців, у тому числі  про виборців нездатних самостійно пересуватися. Володимир Катишков наголосив на необхідності активізації роботи щодо усунення причин, які породжують звернення громадян,  рекомендував тримати на контролі  вирішення питань аграрної політики та земельних відносин на території Чорбівської сільської ради.

По закінченню наради   завідувач  Кобеляцького  МВПЛД ДУ «Полтавський  ОЛЦ МОЗ України» Валентина Семиног інформувала про санітарно-епідеміологічну ситуацію  в Кобеляцькому районі за 5 –й тиждень  2020 року .