З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

02 грудня на щотижневій нараді у виконуючого обов’язки  голови райдержадміністрації  розглянуто два питання. З першого питання про стан виконання програм державної підтримки галузі агропромислового комплексу доповіла начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Чердак Т.А.

Підбиваючи підсумки розглянутого  питання, Катишков В.М., виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації,  зазначив, що у Кобеляцькому районі продовжується реалізація виконання програм державної підтримки в  агропромисловому комплексі,  звернув увагу на забезпеченні організаційних заходів щодо виконання програм державної підтримки, особливо в  галузі тваринництва. Наголосив, що керівникам  сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району потрібно легалізувати свою діяльність для розвитку держави, в тому числі району.

З другого питання  про стан проходження опалювального сезону 2019-2020 року в закладах освіти, медицини, культури Кобеляцького району доповіла завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури – головний архітектор району Фещенко Н.О.

Катишков В.М., виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації, зазначив, що невиконання доходної частини районного бюджету є основною проблемою забезпечення своєчасного проведення розрахунків за енергоносії, звернув увагу на недопущенні виникнення  заборгованості за енергоносії в  установах і організаціях району,  що фінансуються  з районного бюджету в  опалювальний період  2019-2020 року. Доручив  організувати  проведення оперативно-розпорядчої наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо питання погашення заборгованості за  енергоресурсси в закладах освіти, медицини, культури Кобеляцького району, формування потреби фінансування витрат, пов’язаних зі сталим проходженням опалювального періоду у 2020 році.