З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

4 листопада на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто два питання. Про стан виконання заходів з імунопрофілактики та захисту  населення району  від інфекційних хвороб   доповідала заступник головного  лікаря комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький  центр первинної медико-санітарної допомоги»  Кобеляцької районної ради  Полтавської області Наталія Джевела.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у секторі  економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації за 2018 рік  в порівнянні з 2017 роком та дев’ять місяців 2019 року відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування” доповідав завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Микола Тюпка.

Підбиваючи підсумки розглянутих питань, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков зазначив, що інфекційні захворювання  залишаються  актуальною проблемою  охорони здоров’я, спричиняють  не тільки  низький рівень  здоров’я населення, а й  високий рівень загальної смертності. У зв’язку з цим, наголосив на необхідності вжиття додаткових заходів  з імунізації  проти кору  дітей та  персоналу закладів освіти району, проти дифтерії, активізації роботи з батьками – відмовниками  від  профілактичних  щеплень дітей. У зв’язку із ситуацією із захворюваністю  на дифтерію в Україні  закликав  спільно з  сімейними  лікарями  провести  вакцинацію  дорослого  населення, в тому числі  підприємств, установ та організацій району.

Володимир Катишков наголосив на необхідності забезпечення належних умов прийому громадян,  своєчасного та якісного розгляду  їх пропозицій, заяв і скарг.