З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

7 жовтня на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто  два питання. Про стан виплати заробітної плати та стан розрахунків за енергоносії  установами і організаціями, що фінансуються з районного бюджету за 9 місяців 2019 року доповідав начальник  фінансового управління райдержадміністрації Андрій Дацко.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков  акцентував увагу на необхідності  вжиття додаткових заходів з метою  недопущення росту кредиторської  заборгованості заборгованості за захищеними статтями, зокрема:  перенесення термінів  виплати заробітної плати,  встановлення  контролю  за використанням  енергоносіїв  відповідно до встановлених  лімітів  споживання, недопущення бюджетних зобов’язань  за незахищеними статтями видатків, стимулювання та преміювання  працівників  до погашення  кредиторської заборгованості.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у секторі  житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування  та архітектури  райдержадміністрації, Вільховатській сільській раді за 2018 рік  в порівнянні з 2017 роком, та дев’ять місяців 2019 року відповідно райдержадміністрації, Василівській до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування” доповідали       завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури – головний архітектор району райдержадміністрації Наталія Фещенко, Вільховатський  сільський голова Володимир Скляренко.

Підсумовуючи,  Володимир Катишков наголосив на необхідності забезпечення належних умов прийому громадян,  своєчасного та якісного розгляду  пропозицій, заяв і скарг  на місцевому рівні.  Рекомендував тримати на особистому контролі вирішення питань, з якими звертаються  громадяни пільгової категорії.