З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ 9 вересня на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянуто два питання.Про підсумки роботи із зверненнями громадян у Василівській сільській  раді  за 2018 рік  в порівнянні з 2017 роком, перше півріччя 2019 року  відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування” доповідав Василівський  сільський голова Микола Блискун.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков рекомендував відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 проводити  виїзні прийоми громадян за затвердженими графіками  два рази на місяць. Наголосив на необхідності  своєчасного та якісного розгляду скарг, оперативного вирішення порушених у них питань на місцевому рівні.

Про осучаснення пенсій  у 2019 році в рамках  проведення  пенсійної  реформи доповідала  начальник відділу  з питань призначення  та перерахунку пенсій №7 Управління  застосування пенсійного  законодавства  Головного управління  Пенсійного  фонду України  Полтавської області Валентина Ященко. Підсумовуючи, Володимир Катишков рекомендував проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо  змін у пенсійному законодавстві,  забезпечити своєчасне  та в повному  обсязі  здійснення перерахунків  пенсій відповідно до чинного законодавства.