З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ 12 серпня на щотижневій нараді  в райдержадміністрації розглянуто два питання.Про підсумки роботи із зверненнями громадян у секторі культури і туризму райдержадміністрації, Золотарівській сільській  раді  за 2018 рік  в порівнянні з 2017 роком, перше півріччя 2019 року  відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування” доповідали  виконуючий обов’язки завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Олександр Пасько, Золотарівський сільський голова Сергій Кобель.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання,  виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков наголосив на необхідності забезпечення належних умов прийому громадян,  безперешкодного доступу маломобільних груп населення до адміністративних  будівель, своєчасного та якісного розгляду  пропозицій, заяв і скарг, оперативного  вирішення  порушених питань на місцевому рівні. Рекомендував  звернути  увагу на  здійсненні контролю за дотриманням трудового законодавства завідуючими  закладами культури.

Про організацію роботи  в районі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 р. № 365 «Деякі питання здійснення виплат внутрішньо переміщеним  особам» доповідав виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Олександр Боровик.

Підсумовуючи, Володимир Катишков акцентував увагу на необхідності  забезпечення контролю за своєчасним  наданням запитів до ПАТ «Державний  ощадний банк України»  щодо проходження внутрішньо переміщеними особами  фізичної  ідентифікації,  проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед внутрішньо  переміщених осіб щодо  змін чинного законодавства.