З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ 8 липня на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації розглянуто  два питання. Про стан виплати заробітної плати та стан розрахунків за енергоносії установами і організаціями, що фінансуються  з районного бюджету за І півріччя 2019 року доповідала виконуюча обов’язки начальника фінансового управління  райдержадміністрації Олена Петрушина. Підбиваючи підсумки розглянутого питання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко наголосила на актуальності питань врегулювання орендних відносин, легалізації робочих місць, виконання повноважень органами місцевих рад з питань аграрної політики та земельних відносин відповідно до  чинного законодавства з метою  збільшення надходження від податків  до районного бюджету та відсутності заборгованості  з виплати заробітної плати  та сплати  енергоносіїв. Рекомендувала забезпечити проведення  розрахунків  за захищеними  видатками загального  фонду місцевих бюджетів.

Про проведення роботи щодо складання  попередніх списків  виборців  для звичайних  виборчих дільниць  Кобеляцького району  для проведення  позачергових  виборів  народних депутатів України  21 липня 2019 року доповідала начальник  відділу ведення Державного реєстру виборців  апарату райдержадміністрації Лариса Радченко.

Підсумовуючи розгляд  питання, заступник голови райдержадміністрації Володимир Катишков акцентував увагу на забезпеченні  своєчасного та  в повному обсязі складання попередніх списків виборців для  звичайних виборчих дільниць  Кобеляцького району  для проведення позачергових  виборів  народних депутатів України 21 липня 2019 року.