З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

10 червня на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації розглянуто три питання. Про роботу  з питань легалізації  виплати заробітної плати та зайнятості населення доповідала виконуюча обов’язки  завідувача сектору  економічного розвитку  і торгівлі  райдержадміністрації Марина Пелюхня.

Підбиваючи підсумки  розглянутого питання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зазначила, що основним завданням  районної робочої  групи  з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення є недопущення  використання  роботодавцями найманої робочої сили без належного оформлення  трудових відносин, зниження  рівня  безробіття, мобілізації надходжень до бюджетів усіх рівнів. Акцентувала на  важливості спільних узгоджених дій усіх членів робочої групи та максимальному використанні наданих їм повноважень. Звернула увагу  на   актуальності питань  легалізації найманої праці у суб’єктів аграрного сектору, використання  та обробітку землі  одноосібниками.

Про заходи  щодо забезпечення  території  району містобудівною  документацією доповідала завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури – головний архітектор району  райдержадміністрації Наталія Фещенко.

Таміла Шевченко зазначила, що містобудівна документація  забезпечує соціально-економічний розвиток населених пунктів і територій, планування, проектування,  будівництво  об’єктів містобудування, створення інженерної та транспортної  інфраструктури. У зв’язку з цим наголосила на   відсутності  містобудівної документації населених пунктів району,  актуальності оновлення та коригування генерального плану м.Кобеляки. Запропонувала розглянути на Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові районної ради питання щодо розроблення генеральних планів населених пунктів району.

Про розвиток системи безоплатної  правової допомоги  та посилення  правової  спроможності  територіальних  громад  Кобеляцького району доповідала начальник відділу  «Кобеляцьке бюро  правової допомоги Кременчуцького місцевого центру  з надання  безоплатної  вторинної  правової допомоги» Ілона Бобрищева.