З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

13 травня на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації  розглянуто три питання. Про хід виконання  практичних заходів з посилення охорони рибних запасів при проведенні операції «Нерест-2019» доповідав           завідувач сектору  взаємодії  з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи  апарату райдержадміністрації Валерій Сєргєєв.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко  акцентувала увагу  на  необхідності вжиття спільних заходів  природоохоронних  та правоохоронних  служб щодо контролю  за охороною  рибних запасів  в період нересту риби  в районі.

Про стан підготовки лікувально-профілактичних  закладів району  до  запровадження  пілотного проекту з реалізації  державних  гарантій медичного  обслуговування доповідав головний лікар комунального некомерційного підприємства «Кобеляцька центральна районна лікарня» Кобеляцької районної ради  Полтавської області Володимир Казирод.

Про стан реалізації Закону України «Про державні  фінансові гарантії  медичного обслуговування населення» комунальним некомерційним підприємством «Кобеляцький центр первинної медико – санітарної допомоги» Кобеляцької районної ради Полтавської області доповідала  головний лікар комунального некомерційного підприємства «Кобеляцький  Центр  первинної  медико-санітарної  допомоги» Кобеляцької районної ради  Полтавської області Любов Коломієць.

Підсумовуючи розгляд питань, Таміла Шевченко зазначила, що  Законом України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» передбачено перехід  на фінансування медичного обслуговування населення  на рівні всіх  видів медичної допомоги  шляхом оплати  послуг  Національною  службою здоров’я України за відповідними  договорами про  медичне обслуговування. Виникає необхідність у оптимізації структури  медичних закладів.     Утримання існуючої на даний час мережі можливе  за умови  співфінансування з  місцевими бюджетами.

Таміла Шевченко  рекомендувала   інформувати  населення через засоби масової інформації про можливості органів місцевого самоврядування  виділяти коштів для забезпечення  структурних підрозділів  КНП «Кобеляцький центр ПМСД» медичним  обладнанням, для виконання ремонтних робіт та для забезпечення окремих категорій населення  лікарськими препаратами.