З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

11 березня  на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації розглянуто  три питання. Про хід проходження опалювального сезону 2018-2019 років на об’єктах  соціальної сфери Кобеляцького району  доповідала завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури – головний архітектор району райдержадміністрації Наталія Фещенко.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко подякувала керівникам філії ПАТ «Полтаваобленерго» та ГРТ «Полтавагаз» Романенку  Р.С. та Тарасову А.Ю. за  організацію роботи в опалювальний сезон 2018-2019 років на об’єктах  соціальної сфери району. Акцентувала увагу на ефективності використання  альтернативних видів палива  в  загальноосвітніх  навчальних  закладах  району.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян в  Орлицькій сільській раді за 2018 рік  в порівнянні з 2017 роком відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування” доповідала  Орлицький сільський голова  Валентина Богомаз.

Т.Шевченко наголосила на необхідності забезпечення  належних умов прийому громадян, своєчасного та якісного   розгляду  їхніх  пропозицій, заяв і скарг, оперативного  вирішення  порушених питань на місцевому рівні. Акцентувала увагу на активізації  проведення роз’яснювальної роботи уповноваженою особою Орлицької сільської ради щодо призначення  субсидій  населенню.

По закінченню наради завідувач  Кобеляцького  міжрайонного відокремленого  підрозділу   лабораторних  досліджень  державної  установи  «Полтавський  обласний  лабораторний  центр  Міністерства охорони здоров»я України Валентина Семиног поінформувала про  стан захворюваності  на гострі  респіраторні  вірусні  інфекції  та грип  в Кобеляцькому районі.