З АПАРАТНОЇ

З АПАРАТНОЇ

3 грудня  на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації розглянуто три питання. З першого питання порядку денного про проект Програми економічного і соціального розвитку  Кобеляцького району на 2019 рік  доповідав завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації Микола Тюпка.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко наголосила, що  Програму  економічного і соціального  розвитку Кобеляцького району на 2019 рік розроблено  з метою забезпечення  узгоджених спільних дій  місцевих органів  виконавчої влади  та органів місцевого самоврядування, визначення  головних цілей  та пріоритетів  розвитку, конкретних  завдань щодо  забезпечення  стабільного розвитку  економіки  та соціальної сфери району. До  Програми  включено  перелік проектів обласного конкурсу розвитку територіальних громад та перелік  проектів «Бюджету участі». Акцентувала  увагу на необхідності підготовки  повного пакету документів на об’єкти   для участі  в різних  проектах. Так, у зв’язку з  відсутністю проектно-кошторисної документації та експертного висновку на ремонт Кобеляцької амбулаторії загальної практики сімейної медицини не можливо подати  цей об’єкт для участі  у грантових проектах чи конкурсах.   Доручила  подати проект  Програми економічного  і соціального  розвитку  Кобеляцького району на  2019 рік  на затвердження  сесією  районної ради  в установленому законодавством порядку.

Про стан проходження опалювального сезону 2018 -2019 року в закладах  освіти, медицини, культури Кобеляцького  району доповідала завідувач сектору житлово-комунального господарства,  інфраструктури, будівництва, містобудування та архітектури – головний  архітектор району райдержадміністрації Наталія Фещенко.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян  у секторі  з питань цивільного  захисту  райдержадміністрації, Світлогірській, Придніпрянській   сільській раді за 2017 рік,  в порівнянні з 2016 роком,  та  дев'ять місяців 2018 року  відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування” доповідали завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації  Олександр Лисенко, Світлогірський сільський голова Тамара Гординська,  Придніпрянський  сільський голова Володимир Горбенко.

У ході обговорення  питань Таміла Шевченко  рекомендувала тримати на контролі вирішення питань   проходження  опалювального сезону  в закладах освіти,  медицини, культури, впровадження Закону України «Про ринок електричної енергії»,  проведення платіжних зобов’язань  через Управління  державної казначейської  Служби України  у Кобеляцькому районі, наголосила на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням щодо порядку надання субсидій.