З 1 ГРУДНЯ В УКРАЇНІ ЗРОСТЕ РОЗМІР МІНІМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇ

Версія для друкуВерсія для друку

З 1 ГРУДНЯ В УКРАЇНІ ЗРОСТЕ РОЗМІР МІНІМАЛЬНОЇ ПЕНСІЇ

Підвищені пенсії отримають 90відсотків пенсіонерів. В середньому  пенсії зростуть майже на 24 грн.

Про це повідомив начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Тараторін під час прес-конференції для місцевих ЗМІ.

Розмір мінімальної пенсії в Україні з 1 грудня 2018 року зросте з 1452 грн до 1497 грн. До такої ж суми збільшиться прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність.

Тим, хто отримують максимальні пенсії, також зроблять перерахунок. З грудня вони одержуватимуть 14970 грн. Нині їхня пенсія становить 14350 грн.

 «Крім мінімальних та максимальних розмірів пенсій з 1 грудня цього року перерахують надбавки, підвищення та  інші виплати, які встановлюються до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Тож сума, на яку зростуть пенсії, в кожного буде різна. Залежить це від низки факторів, зокрема від стажу, заробітної плати  та надбавок», - розповів  Володимир Тараторін.

Як повідомив заступник начальника управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області Володимир Проходовський, перерахують пенсії також інвалідам війни та учасникам бойових дій, інвалідам ЧАЕС, шахтарям, пенсії за особливі заслуги  перед Україною, ветеранам війни та членам їхніх сімей, тощо.

 «Оскільки це планове підвищення пенсій, то Пенсійний фонд забезпечений коштами в повному обсязі. Додаткова потреба для виплати підвищених пенсій на Полтавщині  становить майже 9 млн грн», - розповів Володимир Проходовський.

Для проведення  перерахунку до органів Пенсійного фонду звертатись не потрібно. Його здійснять автоматично.

З 1 січня пенсії підвищать для військових пенсіонерів.

Наверх ↑