ВШАНОВУЄМО ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

ВШАНОВУЄМО ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Вже 34 роки ми несемо біль в душі, завданий нищівною катастрофою на Чорнобильській атомній електростанції. Катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року, навічно відбилася в людських долях та наших серцях. День вшанування Вашого подвигу – це ще одна нагода низько вклонитися усім ліквідаторам страшної трагедії, усім, хто ціною власного життя подарував нам сьогоднішній день.

Висловлюю найщиріші слова вдячності за високу громадянську позицію і схиляю голову перед світлою пам’яттю тих, чиї життя обірвав смертоносний атом.

Пам’ятаймо героїв, які відійшли у вічність, самовіддано захищаючи людей від атомного лиха.

Нехай ніколи не повториться шлях чорнобильської катастрофи, а пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

Голова районної

державної адміністрації                                Дмитро СИРОВАТКА