ВОЛОНТЕРІВ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ

ВОЛОНТЕРІВ ПРИВІТАЛИ ЗІ СВЯТОМ 5 грудня в Україні, як і в усьому світі, відзначається День волонтера. Це свято людей, які безкорисно роблять добрі справи та відкривають свої серця для інших. Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги. Але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014 рік: Революція Гідності, мільйони біженців, війна на сході нашої країни, тисячі поранених — все це лягло на плечі українських волонтерів. Саме вони першими добровольцями йшли на фронт, саме вони збирали гуманітарну допомогу та везли на передову. Те, що відбувається в Україні, змінило людей, допомогло нам стати більш чуйними один до одного.

З нагоди свята — Міжнародного дня волонтера, в читальній залі районної бібліотеки Кобеляцькою райдержадміністрацією був організований та проведений круглий стіл на тему: "Волонтер: людина честі", в ході якого присутні мали змогу в теплій, душевній атмосфері за кавою з солодощами обмінятись думками, проблемами та своїми спогадами за роки війни, яка триває на території нашої держави.

Модератором круглого столу виступила Таміла Шевченко. У засіданні також взяли участь голова районної ради Володимир Кішінський, волонтери, які вже не перший рік поспіль працюють заради допомоги нашій армії та громадськість.
Таміла Вячеславівна розповіла про кожного волонтера та про ту нелегку роботу, я вони за покликом серця взялись виконувати.
Одними з перших привітали винуватців свята діти. Вони висловили безліч теплих слів та вручили їм квіти.

Учасник бойових дій, наш земляк Борис Ярошенко подарував присутнім пісні під супровід гітари. Також всі мали змогу переглянути короткометражні відео про волонтерський рух у Кобеляцькому районі та фотографії волонтерів під час численних поїздок у зону АТО.
А завершився круглий стіл на позитивній ноті. Присутні гуртом виконали пісню та зробили спільне фото на пам’ять.

Дарія Срібна