111

ВОЛОНТЕРИ, ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ОТРИМАЛИ СВОЇ ВІДЗНАКИ ТА ГРАМОТИ

У четвер в районному Центрі культури та дозвілля відбулись урочистості та концертна програма до Дня волонтера, Дня Збройних Сил України та Дня місцевого самоврядування.

Всі три свята сплелись практично воєдино недаремно, адже стоять в ряду дат, пов’язаних зі здобуттям Україною незалежності і розбудови державності та демократії. Ці дати об’єднали людей з активною життєвою позицією в єдине ціле. В нелегкий для нас час ми усвідомлюємо, що тільки в єдності наша сила.

Спершу, з вітальним словом до присутніх в залі волонтерів, військовослужбовців, представників органів місцевого самоврядування та всіх гостей заходу звернулася голова райдержадміністрації Таміла Шевченко і голова районної ради Володимир Кішінський.

Після виступів, керівники району вручили Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» (посмертно) рідним загиблих військовослужбовців-земляків. Серед них Юрій Сітяєв, Віктор Бабенко, Володимир Вільковський, Дмитро Кіт, Григорій Кошлатий, Сергій Месеча та Антон Дзерин, А дружині Юрія Федоріна, окрім президентської відзнаки, вручили орден «За мужність» ІІІ ступеню (посмертно).

Присутні супроводжували процес нагородження стоячи, після чого вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Але життя продовжується… Нам є чим пишатися: досягненнями і рекордами, успіхами і перемогами, талантами і добрими справами. А головне — наша Кобеляччина багата людьми: самовідданими, мудрими та працьовитими. Тому далі Відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» вручили демобілізованим військовослужбовцям. Також свої грамоти та квіти отримали і кращі представники органів місцевого самоврядування. І таких виявилося чимало.

Далі святкування продовжилось концертною програмою у виконанні артистів художньої самодіяльності нашого району.