111

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ОЛЕГА БОКОЧА ПОХОВАЛИ НА АЛЕЇ ГЕРОЇВ

Версія для друкуВерсія для друку

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯ ОЛЕГА БОКОЧА ПОХОВАЛИ НА АЛЕЇ ГЕРОЇВ

Ще одна тяжка втрата для Кобеляцького району… 12 травня в зоні проведення Операції об’єднаних сил загинув військовослужбовець з села Миколаївка, Бродщинської сільської ради, 23-річний Олег Бокоч. 

У 2016 році він закінчив Полтавський базовий медичний коледж і пішов служити за контрактом медиком у Збройні сили України. Проходив службу у 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.

У суботу позиції Збройних Сил України обстрілювали сепаратисти. Олег, намагаючись витягти із зони обстрілу пораненого товариша по службі, зазнав важкого осколкового поранення голови, несумісного з життям…

16 травня в Свято-Миколаївському храмі міста Кобеляки відбулась поминальна панахида та церемонія прощання із загиблим Героєм.

Віддати останню честь і шану загиблому військовослужбовцю прийшли більше п’ятисот людей. Серед них голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, Бродщинський сільський голова Наталія Довга, члени обласної та районної громадської організації «Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини», військовослужбовці, волонтери, рідні та друзі Олега, громадськість.

Проводжали військового, стоячи на колінах, вигуками: «Герої не вмирають!» та «Герою слава!». Останню дорогу йому встеляли пелюстками квітів…

На прохання рідних, Олега Бокоча поховали у Кобеляках, на міському цвинтарі, на Алеї Героїв з усіма військовими почестями.

Наверх ↑