ВИЇЗНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ ЧОРБІВСЬКОЇ ТА ЧЕРВОНОКВІТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКИХ РАД

Важливим партнером для служби зайнятості є роботодавець, від успішної співпраці з яким залежить результат — працевлаштування осіб, які шукають роботу. Для зниження напруги на місцевому ринку праці фахівці Кобеляцької районної філії шляхом постійного моніторингу вивчали професійний склад незайнятого населення.

Для діалогу з жителями тих сіл, на території яких  відсутні ринкоутворюючі підприємства, фахівці служби зайнятості неодноразово запрошували роботодавців району, Полтавської та сусідніх областей. Відсутнє транспортне сполучення, не зручне для інвесторів розташування населених пунктів ускладнювало вирішення питання зайнятості для жителів Чорбівської та Червоноквітівської сільських рад. Кілька років поспіль звідси виїжджає молодь, а для тих, хто залишився, роботу має не кожен. Потрібні докорінні зміни, що створять умови для розвитку цих сіл. Важливо непросто задіяти людей на роботи сезонного характеру, а зробити зайнятість стабільною. Але з чого почати? Адже, якщо прагнеш добробуту, не можна втрачати дорогоцінних днів і тижнів.

12 березня 2019 року за ініціативи директора Кобеляцької районної філії Хейлик Н.М. та за сприянням директора Полтавського обласного центру зайнятості Клавдієвої К.Д. було організовано виїзну презентацію роботодавця для жителів цих сільських рад. Спочатку Катерина Данилівна представила керівників ТОВ “Говтва-текс” - Ярмошевич О.В., Бондаренко О.Д. як відповідальних, чесних і порядних роботодавців, які впевнено закріпились на ринку праці області, маючи кілька виробничих цехів в Решетилівці та Зінькові.  Потім вони ознайомили присутніх з умовами праці, рівнем оплати, перспективами розвитку та особливостями виробничого процесу швейного підприємства. В ході обговорення з жителями сіл вирішувалось питання професійного відбору на робочі місця та можливості підвищення кваліфікації в Полтавському центрі професійно-технічної освіти. Присутня на заході методист цього навчального закладу Жила Л.А. детально роз'яснила присутнім умови навчання за професіями “швачка”, “закрійник” і “кравець”. З головами сільських рад керівники підприємства обговорювали питання облаштування приміщення для швейного цеху. Громадян, яких зацікавила пропозиція роботодавця, запросили відвідати виробництво з метою подальшої організації професійного навчання та працевлаштування.