ВИХОВАНЦІ ДЮСШ ТРЕНУВАТИМУТЬСЯ НА ОНОВЛЕНОМУ МАЙДАНЧИКУ

ВИХОВАНЦІ ДЮСШ ТРЕНУВАТИМУТЬСЯ НА ОНОВЛЕНОМУ МАЙДАНЧИКУ

Відтепер вихованці Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи відділу освіти Кобеляцької РДА мають можливість займатися на оновленому спортивному майданчику зі штучним покриттям, що розташований у сквері імені Богдана Хмельницького.

Даний майданчик був збудований близько 13 років тому. За цей час його покриття суттєво зносилось і він потребував невідкладного ремонту. Завдяки співпраці керівництва району та області — цю ідею вдалось втілити в життя.

За сприяння голови обласної ради Олександра Біленького, тимчасово виконуючого обов’язки голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Романа Товстого та депутата обласної ради Геннадія Коваленка за рахунок коштів обласного бюджету було придбано і завезено штучне покриття та комплектуючі до нього вартістю 680 тисяч гривень. Окрім цього, під час виконання монтажних робіт було змонтовано та встановлено нові міні-футбольні ворота. За кошти районного бюджету — проведено капітальний ремонт основи майданчика та заміни металевої огорожі на загальну суму 274,7 тисячі гривень.

Майданчик стовідсотково готовий до роботи в осінньо-зимовий період. І сьогодні відбулось його урочисте відкриття.

В заході взяли участь голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова обласної ради Олександр Біленький, депутат обласної ради Геннадій Коваленко, голова районної ради Володимир Кішінський, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації  Олександр Буцький, громадськість.

Таміла Шевченко у своєму виступі зазначила, що в Кобеляцькому районі завжди приділяли належну увагу розвитку спортивної галузі. В результаті —  кобеляцькі спортсмени у різного рівня змаганнях неодноразово виборювали перемоги.

— Добре, що в Кобеляцькому районі відтепер є ще одна спортивна споруда, де діти мають можливість займатися спортом та підтримувати здоровий спосіб життя. Я бажаю вам нових перемог у майбутньому, — сказала голова РДА, звертаючись до юних спортсменів.

p.s. Вже до 31 травня планується завершити будівництво трибуни з місцями для сидіння глядачів.