ВІДКРИТТЯ БІБЛІОТЕЧНО-МУЗЕЙНОГО ЦЕНТРУ З ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ В КОМЕНДАНТІВЦІ — ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД СПІВПРАЦІ РІЗНИХ ГІЛОК ВЛАДИ

ВІДКРИТТЯ БІБЛІОТЕЧНО-МУЗЕЙНОГО ЦЕНТРУ З ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ  В КОМЕНДАНТІВЦІ — ЯСКРАВИЙ ПРИКЛАД СПІВПРАЦІ РІЗНИХ ГІЛОК ВЛАДИ

Наприкінці минулого тижня в Комендантівці Кобеляцького району відбулось відкриття після реконструкції Комендантівського сільського клубу і єдиного (!) в Україні бібліотечно-музейного центру з патріотичного виховання молоді із впровадженням енергозберігаючих заходів.

Даний проект реалізований за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету і є наочним прикладом співпраці обласної, районної влади та громади.

Загальна вартість об’єкту склала 4 мільйони 166,5 тисяч гривень, в тому числі, 1 мільйон 300 тисяч гривень — кошти Комендантівської сільської ради.

Сьогодні керівництво області: голова обласної державної адміністрації Валерій Головко та голова обласної ради Олександр Біленький дбають про розвиток територій області і надають чудову можливість громадам реалізовувати свої плани та ідеї, спрямовані на їхній розвиток, за рахунок участі в різноманітних проектах та співфінансуванні від держави. Використання грантових коштів дозволяє перенаправити бюджетні активи на вирішення найбільш актуальних проблем, а також створює інвестиційно-привабливий клімат Полтавщини.

Але для того, аби проект мав перевагу перед іншими і був реалізований — потрібно провести велику, клопітку роботу. Яскравим прикладом такої роботи є відкриття бібліотечно-музейного центру з патріотичного виховання молоді із впровадженням енергозберігаючих заходів.

Долучились до втілення в життя давньої мрії жителів Комендантівки чимало служб та організацій. Фахівці Департаменту економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації під керівництвом Інни Іщенко сприяли у наданні консультативної та методичної допомоги в написанні якісного, інноваційного проекту.

Посильну допомогу вже в його реалізації надали директор департаменту будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Тимофій Голбан, депутати обласної ради Геннадій Коваленко та Микола Жук, Комендантівський сільський голова Алла Бабець та депутатський корпус сільської ради. І тепер, коли довготривалий процес завершений, можна з впевненістю сказати, що він є яскравим підтвердженням співпраці всіх гілок влади.

Голова райдержадміністрації Таміла Шевченко закликає й решту громад Кобеляцького району на прикладі Комендантівки брати відповідальність за життєдіяльність громади, сприяти в її соціально-економічному розвитку та не втрачати можливість в залученні інвестиційних коштів.

В секторі економічного розвитку і торгівлі Кобеляцької РДА ви завжди можете отримати інформацію щодо актуальних, діючих конкурсів та грантових пропозицій та отримати фахову допомогу в реалізації ваших ідей. Головне — ваше бажання. Адже, як говориться в відомій народній приказці: «Під лежачий камінь вода не тече».