ВІДБУВСЯ НАВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ГРОМАДСЬКОСТІ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

4 липня в залі засідань Кобеляцької районної ради відбулося спільне засідання Координаційних рад з питань місцевого самоврядування при головах Кобеляцької, Новосанжарської, Козельщинської районних рад, яке провів голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський.

Участь у засіданні взяли: голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, голова районної державної адміністрації Таміла Шевченко, депутати Полтавської обласної ради по Кобеляцькому виборчому округу: Микола Жук, Сергій Жук, Микола Андрієнко, помічник-консультант народного депутата України Олега Кулініча Анатолій Шкарбан, виконавчий директор Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування» Володимир Микійчук, заступник керуючого справами – начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради Ганна Шавиро, заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Віктор Гришко, заступник голови районної ради Оксана Гордійко, перший заступник голови райдержадміністрації Жанна Шевцова, голова Новосанжарської районної ради Геннадій Супрун, представники акредитованих засобів масової інформації.

На початку засідання голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький повідомив, що аналогів регіонального проекту «Бюджет участі Полтавської області» немає. Він єдиний у своєму роді. Наголосив на його головних аспектах і напрямках діяльності та подякував депутатам обласної ради, представникам органів місцевого самоврядування за зацікавленість до проекту, який проводиться на території Полтавської області вперше.

Відповідно до порядку денного виконавчий директор Асоціації «Полтавська обласна Асоціація органів місцевого самоврядування» Володимир Микійчук детально висвітлив її діяльність та закликав інші районні ради вступати до її складу.

Заступник керуючого справами – начальник відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Ганна Шавиро презентувала обласну програму «Бюджет участі Полтавської області на 2017 - 2020 роки». А заступник начальника відділу інвестиційної діяльності та проектного менеджменту виконавчого апарату обласної ради Віктор Гришко ознайомив присутніх з обласним конкурсом проектів розвитку територіальних громад Полтавської області на 2017 рік.

Під час навчання близько восьмидесяти учасників з трьох районів Полтавської області мали змогу переглянути презентації та фільми про уже реалізовані проекти.