ВІДБУЛОСЯ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

ВІДБУЛОСЯ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

05 лютого 2020 року в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації відбулися збори Активу Кобеляцького району з нагоди представлення голови Кобеляцької райдержадміністрації Сироватки Дмитра Вікторовича.

Розпорядження Президента України зачитав голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Дмитро Сироватка подякував за високу довіру, коротко висвітлив основні пріоритети роботи, яка буде спрямована на виконання програми соціально-економічного розвитку району.

В ході проведення активу відбувся діалог між депутатами районної ради, представниками громадськості, засобів масової інформації та головою облдержадміністрації щодо проблемних питань життєдіяльності району.

Зібрання відбулося за участі депутатів обласної ради, депутатів районної ради та інших органів місцевого самоврядування, голів місцевих рад,  керівників промислових та аграрних підприємств,   установ та організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадськості та ЗМІ.