ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ КООРДИНАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ СПРИЯННЯ ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ

9 серпня відбулося засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення під керівництвом першого заступника голови Кобеляцької районної державної адміністрації Жанни Шевцової за участі заступника директора  Кобеляцького районного центру зайнятості Людмили Воронової та членів координаційного комітету.

Крім цього, на засідання координаційного комітету були запрошені голови Василівської, Лебединської, Дрижиногреблянської, Жуківської, Вільховатської та Бутенківської сільських рад з метою інформування про виконання показників районної  Програми зайнятості за перше півріччя 2017 року та планування коштів місцевих бюджетів щодо організації громадських робіт у поточному році.

Одним із основних питань, згідно порядку денного, було питання про виконання Постанови Кабінету Міністрів України №1154 від 02.12.2015 року «Про реалізацію пілотного проекту із залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб».

Заступник директора Кобеляцького районного центру зайнятості Людмила Воронова поінформувала присутніх про те, що даний пілотний проект покликаний допомогти працевлаштуватися чи започаткувати власну справу особам з числа малозабезпечених та внутрішньо переміщеним особам, визначила основні шляхи залучення службою зайнятості учасників пілотного проекту до роботи та механізм його реалізації.

Після заслуховування виступів членів координаційного комітету, голів сільських  рад,  Жанна Шевцова наголосила на всіх перевагах участі в пілотному проекті та запропонувала  розмістити в інформаційному секторі приміщень сільських рад інформацію щодо порядку участі членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб в реалізації пілотного проекту із залучення до роботи даної категорії осіб.