ВІДБУЛОСЬ ЩОРІЧНЕ СВЯТО ОБДАРОВАНОЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ЗАСВІТИ СВОЮ ЗІРКУ — 2019»

Версія для друкуВерсія для друку

ВІДБУЛОСЬ ЩОРІЧНЕ СВЯТО ОБДАРОВАНОЇ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ «ЗАСВІТИ СВОЮ ЗІРКУ — 2019» 27 травня в залі засідань Кобеляцької райдержадміністрації відбулось щорічне районне свято обдарованої учнівської молоді «Засвіти свою зірку — 2019», в ході якого відзначають найкращих учнів, які гідно представили Кобеляцький район на обласних предметних олімпіадах та обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, стали переможцями обласних олімпіад з базових дисциплін, інтелектуальних конкурсів, змагань та фестивалів.

В урочистостях взяли участь голова райдержадміністрації Таміла Шевченко, голова районної ради Володимир Кішінський, завідувач районним відділом освіти Наталія Коваль, педагогічні працівники району, школярі.

Під час свята, вже традиційно, поіменно назвали всіх учнів, які своєю щоденною працею та розумом принесли визнання своєму навчальному закладу та зробили перші кроки до свого успішного майбутнього.

Таміла Шевченко та Володимир Кішінський кращим учням вручили грошові винагороди від Полтавської обласної ради. Також школярів та їхніх педагогів відзначили Грамотами та Подяками відділу освіти райдержадміністрації.

В ході свята присутнім дарували вітання вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості, учні навчальних закладів та артисти художньої самодіяльності Кобеляцького району.

А насамкінець, учні та їхні наставники зробили спільне фото на згадку про свято «Засвіти свою зірку — 2019».

Наверх ↑