ВІДБУЛОСЬ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ МІЖВІДОМЧОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ГЕНДЕРНИХ ПИТАНЬ ТА ПРОБЛЕМ СІМ’Ї З метою запобігання та протидії домашньому насильству,  реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямованої на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства та інформування громадськості щодо роботи спеціалізованих служб підтримки постраждалих в районі, 07.06.2019 року при  першому заступнику голови райдержадміністрації Шевцовій Ж.О. проведено засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сім’ї.

Під час якого  розглянуто та відпрацьовано механізм взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, спрямованого на забезпечення комплексного інтегрованого підходу до подолання насильства та сприяння реалізації прав осіб, постраждалих від насильства.