ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЛІКВІДАТОРА

ВІДБУЛИСЯ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЛІКВІДАТОРА

16 грудня 2019 року в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

На заході були присутні виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Володимир Катишков, голова районної ради Володимир Кішінський, ліквідатори, керівники установ, підприємств та організацій району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість.

В своїх виступах очільники району висловили щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх героїзм та неоціненний людський подвиг, побажали міцного здоров'я, невичерпної енергії, сімейного благополуччя та шани вдячних поколінь.

Концертну програму для всіх присутніх підготували сектор культури і туризму райдержадміністрації, працівники Кобеляцького районного центру культури та дозвілля, учасники художньої самодіяльності району.

По завершенню заходу учасники зібрання пройшли на Алею Слави в м.Кобеляки та поклали квіти до пам’ятного знаку учасникам ліквідації Чорнобильської катастрофи.