111

ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Версія для друкуВерсія для друку

ВІДБУЛАСЬ ЩОТИЖНЕВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

14 травня на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації  розглянуто питання про підготовку  до проведення  оздоровлення  та відпочинку дітей  влітку 2018 року. На це питання доповідали головний спеціаліст  сектору  сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Червона та начальник відділу освіти  райдержадміністрації Наталія Коваль.

Підбиваючи підсумки розглянутого питання, голова райдержадміністрації Таміла Шевченко зазначила,  що однією з умов повноцінного оздоровлення та розвитку дітей є раціональний режим їх перебування в оздоровчому закладі та харчування. Наголосила,  що за бюджетні кошти  кожна дитина віком від 7 до 17 років має право оздоровитися лише один раз на рік,  доручила  розглянути  питання оздоровлення  та  відпочинку дітей  влітку 2018 року на координаційній  раді з питань місцевого самоврядування, проводити моніторинг проведення  заходів  в  таборах з  денним  перебуванням.

Про підсумки роботи із зверненнями громадян у службі у справах дітей  райдержадміністрації відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів  місцевого самоврядування» доповідала  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Надія Коваленко.

Таміла Шевченко акцентувала, що переважна більшість питань, з якими звертаються громадяни до служби у справах дітей райдержадміністрації, стосується участі батьків у вихованні дитини та  спілкування  з дитиною,  соціально-правового  захисту дитини.  

 

Наверх ↑